Luxusní kuchyně na míru

Kuchyně od Karel Kováč Centrum

Kuchyně je prostor k životu, který se má plně přizpůsobit každému člověku, jeho potřebám a životnímu stylu. Vždy si vybírejte styl kuchyně, která zrcadlí vaši osobnost a se kterou budete 100% spokojeni. Jedná se o prostředí, ve kterém se budete pohybovat řadu následujících let.

Každý má svá individuální přání a nároky. Proto vám prezentujeme kuchyně s osobitostí, které lze projektovat na míru a s charakteristickými vlastnostmi. Proto všechny naše kuchyně a nábytek nabízíme včetně manuálního dopracování s možností individuálních úprav. Ani ergonomicky a technologicky kvalitní produkty totiž nemusí každému stačit. Vybereme s vámi tu pravou kuchyni, která zcela odpovídá vašim představám.

 • Specializovaná řada kuchyní Nolte NEO se odlišuje obrovskou všestranností a plejádou možností, které nabízí pro individualizaci přesně podle vašich představ. Neskromný myšlenkový koncept špičkového německého výrobce se odráží všude: od široké možnosti plánování po unikátní designové prvky.

  Nolte NEO

 • Představte si dokonalou kuchyň, která přesně odpovídá vašim představám, slouží svému účelu a přežije bez úhony dětské hry i pozdní noční vaření pro přátele. Pokud chcete maximum, volte designové německé kuchyně next125.

  next125

 • Představte si dokonalou kvalitní kuchyň, která přesně odpovídá vašim představám, slouží svému účelu a přežije bez úhony dětské hry i pozdní noční vaření pro přátele. Pokud chcete maximum, volte německé kuchyně Schüller.

  Schüller

 • Kuchyně německé značky NOLTE znamenají výjimečnou kvalitu, rozmanitost a spolehlivost. To platí pro materiály, koncepci, technologii a design. Ať už si vyberete klasickou nebo moderní, matnou nebo lesklou kuchyni – NOLTE splní vaše očekávání.

  NOLTE

 • Toužíte po moderní designové kuchyni, která je zároveň cenově dostupná? Karel Kováč Centrum ve spolupráci s ověřeným německým výrobcem představuje ekonomické kuchyně řady S-Line.

  S-Line