Koupelny S-line

Přejete si moderní, stylovou koupelnu, která bude zároveň cenově přitažlivá? Ekonomické koupelny řady S-line pro vás budou tou pravou volbou. Najděte si tu svoji u Karel Kováč Centrum.

Koupelny S-line

Koupelna je místo, kde načínáte svůj den. Místo, kde ráno načerpáte energii a zároveň večer můžete relaxovat a zakončit tak svůj den. Proto je důležité, abyste se ve své koupelně cítili opravdu dobře, aby sloužila vašim potřebám, ale také odpovídala perfektně vašemu vkusu a posledním trendům.

Místo, které je jenom vaše a můžete být sami sebou. 

Koupelny S-line od Karel Kováč Centrum 

Karel Kováč Centrum vám exkluzivně ve spolupráci s ověřeným německým výrobcem představuje ekonomické koupelny řady S-Line. Veškerý koupelnový nábytek S-line se vyznačuje čistým designem, nadstandartní výdrží a spolehlivou funkčností. Díky tomu vždy dokáže vyplnit i ty nejnáročnější individuální požadavky početné rodiny či vytvořit oázu klidu a pohody pro vás samotné.

EASYTOUCH

Laklaminát, alpská bílá, ultra matná

Koupelna bohatá na kontrasty, ale přesto vyzařující spořádanost a naprostý klid. To je kombinace přírodního ořechu a neutrální alpské bílé. Speciálně upravený povrch s ochranou proti otiskům prstů dokonale ladí s povrchem umyvadla vyrobený z chladného křemenného kamene. Otevřené police pod oknem poskytují dostatek úložného prostoru pro ručníky, které jsou díky tomu vždy šikovně a rychle dostupné.

  • EASYTOUCH
  • EASYTOUCH
  • EASYTOUCH
  • EASYTOUCH
  • EASYTOUCH
  • EASYTOUCH