Koupelový nábytek

Koupelnové inovace

Koupelna je vždy speciální místnost. Je to útočiště, oáza pohody a velmi osobní místo. Uzpůsobte ji podle svého. Nabízíme vám vysoce kvalitní koupelnový nábytek inspirovaný přírodou nebo současnými trendy. Ať už teplý vzhled dřeva, vysoce kvalitní břidlice, modernější beton, nebo vysoce lesklé a matné povrchy. 

Esteticky příjemné vzory, které mohou být individuálně kombinovány tak, aby vyhovovaly jakýmkoli požadavkům. Takže si můžete užít svůj čas strávený v koupelně. 

Trendy

Náš sortiment vysoce kvalitního koupelnového nábytku nabízí úplnou svobodu, pokud jde o design a různé kombinace. Můžete si vybrat svou koupelnu z pěti současných trendů životního stylu nebo je dokonce kombinovat. Koneckonců, nejde o nic menšího než o vaši osobní koupelnu snů.

  • Přejete si moderní, stylovou koupelnu, která bude zároveň cenově přitažlivá? Ekonomické koupelny řady S-line pro vás budou tou pravou volbou. Najděte si tu svoji u Karel Kováč Centrum.

    S-line

  • Koupelny německé značky NOLTE poskytují kvalitu a spolehlivost. Ať už jde o materiály, zpracování, technologii nebo design. Je na vás, zda toužíte po matném nebo lesklém provedení, klasické nebo spíše moderní koupeně – NOLTE vyplní vaše přání.

    NOLTE