Karel Kováč Centrum

Jméno Karel Kováč se v rodině dědí z generace na generaci. Otec stávajícího majitele firmy - pan Karel Kováč (II.) se vrátil k nábytkářským rodinným kořenům. Byl duchovním otcem kuchyní LENA, jež ve své době (1972) patřily k tomu nejlepšímu na trhu.

V roce 1995 byla založena společnost KAREL KOVÁČ CENTRUM s.r.o. a byla vybudována malá moderní továrna zaměřená na špičkovou kusovou výrobu luxusních kuchyní na míru a designového nábytku.

V současné době firma využívá technologických výhod napojením na silného výrobce nábytku nejvyšší kvality SCHÜLLER. Karel Kováč Centrum svým individuálním dopracováním dává kuchyňskému nábytku finální dokonalou a jedinečnou podobu.

Rodinná tradice výroby designových kuchyní a nábytku Karel Kováč

Prohlédněte si dobové fotografie firmy.
Bohatá historie firmy Karel Kováč
Prohlédněte si dobové fotografie firmy.

Od počátků v nábytkových dílných Dlabal zásobujících na začátku 20. století československé rodiny kvalitním nábytkem, poté přes stylové a odolné kuchyně Lena až po dnešní plnění těch nejnáročnějích přání na míru.
Nahlédněte do historie očima zakladatele a dědice rodinné tradice firmy Karel Kováč. 

Pro přečtění článku na blogu klikněte zde

Podle nezávislého testu patříme mezi nejlepší kuchyňská studia v Olomouci

Podle nezávislého testu na portálu Entuzio.cz
Naše ocenění ve skupině nejlepších kuchyňských studií v Olomouci
Podle nezávislého testu na portálu Entuzio.cz

 I přes bohatou konkurenci známých jmen jsme podle nezávislého testu, který proběhl na recenzním portálu Entuzio.cz, obstáli na úžasném druhém místě.  

Za skvělé umístění vděčíme mimo jiné také vám – spokojeným zákazníkům, kteří nám zanechávají pozitivní recenze.

FVE Karel Kováč Centrum

Název projektu: FVE Karel Kováč Centrum

Číslo projektu:  CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0002882

 

Popis projektu: Projekt "FVE Karel Kováč Centrum" je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny o výkonu 16,72 kWp včetně akumulace o kapacitě 17,4 kWh sloužící pro vlastní spotřebu žadatele. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.