Využijte prodlouženou záruku 5 let na spotřebiče SIEMENS

Pokud plánujete novou kuchyň se spotřebiči nebo chcete vyměnit staré spotřebiče za nové, zbystřete. Nově nabízíme mimořádnou prodlouženou záruku 5 let na vybrané produkty SIEMENS.

Značka SIEMENS platí mezi vestavnými spotřebiči za technologickou špičku. Jejich montáže realizujeme v Karel Kováč Centrum spoustu let a na precizní zpracování, vysokou odolnost a dlouhou životnost nedáme dopustit.

Spotřebiče s prodlouženou zárukou v nové kuchyni

Ve spolupráci s renomovaným německým výrobcem nyní poskytujeme na vybrané spotřebiče prodlouženou záruku 5 let. Extra záruka se vztahuje na spotřebiče SIEMENS zakoupené v Karel Kováč Centrum v hodnotě alespoň 9960 Kč.

Spotřebiče SIEMENS doporučujeme ke všem luxusním kuchyním. Skvěle doprovodí každý model řady next125, Schüller nebo NOLTE a poslouží bez závady mnoho let.

K vestavným kuchyním ekonomické řady S-LINE navíc vždy dostanete set dřezu, baterie, odsavače a mikrovlnné trouby značek SIEMENS a BOSCH zcela zdarma. Ušetříte tak desítky tisíc korun. 

Využijte online registraci a prodlužte záruku na 5 let

Záruka neplatí na vysoce exponované spotřebiče (např. kávovary). K prodloužení záruky na mimořádných 5 let stačí vybraný spotřebič zakoupený v Karel Kováč Centrum zaregistrovat online.

Potřebujete s registrací poradit? Zavolejte nám nebo zadejte své telefonní číslo na webu Karel Kováč Centrum a my se obratem ozveme.