Před Vánoci exkluzivně rozšiřujeme moderní kuchyně řady S-Line o další 3 typy

 • Úvod
 • Blog
 • Před Vánoci exkluzivně rozšiřujeme moderní kuchyně řady S-Line o další 3 typy

Před Vánoci exkluzivně rozšiřujeme moderní kuchyně řady S-Line o další 3 typy

Čeká vás rekonstrukce a přemýšlíte nad novou kuchyní? Při rozhodování a výběru je pro vás zásadní prvotřídní kvalita, osobitý design a cenová dostupnost? Pak jste tu správně. Ve spolupráci s renomovaným německým výrobcem vám nyní exkluzivně nabízíme moderní kuchyně řady S-Line. Díky velkému zájmu jsme se rozhodli naši řadu S – Line rozšířit o další 3 typy, které ocení početná rodina i milovníci čistých linií. V Karel Kováč Centrum zajišťujeme profesionální realizace kuchyní, které s vámi vydrží po generace. Od 3D vizualizace, přes dopravu, až po individuální dopracování na míru u vás doma.

Řada S – Line vás potěší svou kvalitou i cenou

Minulý rok jsme se rozhodli potěšit širší skupinu zákazníků a k našim luxusním řadám kuchyní next125 a Schuller C přidali i vlastní řadu S-Line. V čem se liší? Především v cenové hladině, která kuchyně přiblížila blíže k mladým rodinám a vyznavačům čistých linií, kteří si naše předešlé řady zkrátka nemohli finančně dovolit. Naproti tomu se ale nijak nesnížila jejich kvalita. Moderní kuchyně řady S-Line se vyznačují především čistým designem a nadstandardní výdrží, kterou ocení každá početná rodina, pro kterou je kuchyně středobod každodenního života.

A co více? Díky řadě S-Line máte možnost vybavení i dalších částí vašeho domova. Nedávno jsme rozšířili portfolio také o stylový koupelnový nábytek. Můžete jej nakombinovat přesně podle vašich představ a sestavit si tak ideální koupelnu na míru.

Kuchyně S –Line 963 lak laminát mat červená rost za 259 000 Kč

Vyznáváte minimalismus? Moderní kuchyně S – Line 963, lak laminát mat červená rost zaujme svou čistým a hladkým provedením. Vyniká především netradičním barevným tónem a atypickým dekorem skla. Minimalistické linie pak už jen podtrhují její moderní vzhled. Reliéf zadního obkladu navazuje na tmavé provedení pracovní plochy a imituje přírodní kámen. Ultra matné čelní strany navíc chrání inovativní potisk proti otiskům prstů. Což výrazně zjednoduší údržbu celé kuchyně. Tuto vlastnost ocení především rodiny s menšími dětmi a ti z vás, kteří se méně angažují v uklízení. Nemusíte mít totiž obavy z neustálého leštění nežádoucích šmouh a ohmatů.

Kuchyně S-line 961 za 239 000 Kč

Přitažlivá souhra materiálů v tmavých odstínech graphite black ultra matt oslní příznivce luxusní elegance. Prim hraje nahodilý dubový dekor v ideální kombinaci se zasklenými plochami, které navíc zvýrazňují filigránsky černé rámečky. S - Line 961 navíc nabízí možnost nastavení teploty a barvy světla, což dotváří celkovou atmosféru kuchyňského prostoru. I v tomto případě můžete počítat s inovativním povlakem proti otiskům prstů. Takže ohmaty a šmouhy nemají šanci. Sníte o kuchyňském ostrůvku? Funkční uspořádání kuchyně poskytuje po obou stranách optimální rozložení úložného prostoru. Zkrátka vše po ruce.

Kuchyně S-line 803 jako součást obytného prostoru za 199 000 Kč

Představte si puristické pojetí dekoru jako stavebního materiálu v podobě šedého cementu. Betonový dekor následuje moderní životní styl s důrazem na čistý design a funkčnost. Základní myšlenkou je bezesporu autentické a přirozené provedení v kombinaci s přírodními prvky. Ať už se jedná o různé typy využitých materiálů nebo povrchových provedení.

Kuchyni 803 řady S-Line tvoří modulární, aluminiové závěsné regály, které jsou využity jak v případě kuchyně, tak i v navazujícím prostoru obývacího pokoje. Minimalistický styl pak reprezentují bezmadlové úchyty s průběžnou lištou a závěsné solitéry včetně jídelních příborníků v jídelně. Celkový design kuchyně dotváří modulární stolové podnože v mnoha různých barevných provedeních a rozměrech.
Moderní kuchyně S – Line 803 navíc nabízí mnohé další možnosti interiérového vybavení. Nabízí se na příklad kombinace s obývacím prostorem nebo jídelnou. Interiér proto můžete vzájemně sjednotit a propojit dle libosti.

Názorným příkladem je zdařilé sloučení kuchyňské a obývací části, které dotváří noblesní atmosféru a zároveň umožní pohodlné setkávání celé rodiny. Třeba při spolčeném nedělním obědě.

Moderní kuchyně řady S-Line jsou právě pro vás pokud

• Hledáte kuchyni v přijatelném poměru kvality a ceny
• Odolnost, funkčnost a inovativní ochranné prvky jsou pro vás na prvním místě
• Požadujete kuchyni, která vydrží každodenní zacházení celé rodiny
• Toužíte po kuchyni, která může být plně vybavena moderními spotřebiči BOSCH a SIEMENS
• Oceníte kuchyni v jejíž ceně je zahrnuto vybavení v podobě integrovaného LED osvětlení, dřezu, baterie, příborové vložky nebo odpadkové koše
• Uvítáte profesionální dopravu, montáž, servis i 5 letou garanci

Máte zájem o koupi některé moderní kuchyně řady S-Line?

Zaujala vás naše nová nabídka kuchyní S-Line? Popište nám svou představu pomocí poptávkového formuláře, nebo si domluvte osobní schůzku přímo s majitelem firmy, panem Karlem Kováčem, na telefonním čísle +420 736 628 021. Nejste si jisti rozměry nebo máte jakékoli otázky ohledně ceny? Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté vám s čímkoliv rádi poradí a pomohou s výběrem.

Těšíme se na návštěvu v olomouckém showroomu

Karel Kováč Centrum

S-Line 961, lak laminát mat černá grafit + dub
Kuchyně S-Line 961
S-Line 961, lak laminát mat černá grafit + dub
 • Kuchyně S –Line 963 Ultra matné čelní strany navíc chrání inovativní potisk proti otiskům prstů.
 • Kuchyně S-line 961 Přitažlivá souhra materiálů v tmavých odstínech graphite black ultra matt.
 • Kuchyně S-line 961 Možnost nastavení teploty a barvy světla, což dotváří celkovou atmosféru kuchyňského prostoru.
 • Kuchyně S-line 803 Cemento Modulární, aluminiové závěsné regály, které jsou využity jak v případě kuchyně, tak i v navazujícím prostoru obývacího pokoje.
 • Kuchyně S –Line 963 Ultra matné čelní strany navíc chrání inovativní potisk proti otiskům prstů.