Nakombinujte si koupelnový nábytek podle vašich představ

  • Úvod
  • Blog
  • Nakombinujte si koupelnový nábytek podle vašich představ

Nakombinujte si koupelnový nábytek podle vašich představ

Koupelna je velmi speciální prostor, který volá po tvůrčí fantazii. Oáza klidu určená pro relaxační koupel, rychlou sprchu, ale i náročné líčení. Zkrátka prostor pro pohodlné plnění našich každodenních potřeb. My vám nyní s jeho ideální podobou rádi pomůžeme. Nabízíme vám vysoce kvalitní, koupelnový nábytek, který je inspirován přírodou a také současnými trendy v interiérovém designu. Patříte mezi milovníky minimalistických linií a praktičnost je pro vás na prvním místě? V tom případě vám v Karel Kováč Centrum sestavíme ideální koupelnu na míru.

Zaručená kvalita a dlouhodobá životnost

Koupelnový nábytek a jeho trendy pro rok 2020 jsou velkým tématem nejen v Německu. Po vzoru našich velkých dodavatelů kvalitních kuchyní S-LINE, NOLTE a SCHÜLLER vám nyní nabízíme designový nábytek, jehož pomocí hravě dotvoříme koupelnu vašich snů.

Díky extrémní odolnosti a důrazu na funkčnost tento nábytek v mnoha ohledech výrazně převyšuje zažité standardy. Takže není divu, že se řada prodejců obává poklesu zájmu klientů. Proto jsme i my tyto produkty zařadili do svého portfolia a do budoucna vám nabídneme různá provedení a stylové varianty.

Koupelnový nábytek, který má charakter

Ušlechtilé materiály, praktičnost a čisté linie. To jsou základní rysy koupelnového nábytku, který má charakter. Ať už je to teplý vzhled dřeva, inovativní zapojení břidlice i betonu nebo lesklé či matné zpracování povrchů.

Toužíte po svobodném výběru designu a barev? Nejsou to jen povrchové úpravy, ale také struktura využitých materiálů, která přináší život a atmosféru do každé koupelny. Náš koupelnový nábytek si proto můžete nakombinovat dle libosti. Nabízíme různé vzory, které vám harmonicky sladíme tak, aby splnily vaše estetické požadavky. Koneckonců dotváříme příjemný prostor pro relax a zasloužený odpočinek.

Vyberte si váš vysněný koupelnový nábytek v Karel Kováč Centrum

Přesné plnění vašich vizí je pro nás vždy na prvním místě. A zrovna tak patřičný komfort při rozhodování o typu provedení. Proto vám připravíme cenově nezávaznou nabídku na míru a pečlivě probereme veškeré možnosti instalace koupelnového nábytku. Tak, aby celý prostor v konečné podobě splňoval všechny vaše představy a požadavky.

Už víte, jak bude vypadat vaše vysněná koupelna? Popište nám svou představu třeba pomocí poptávkového formuláře, nebo si rovnou domluvte osobní schůzku na telefonním čísle +420 736 628 021.

Naše rodinná, olomoucká firma Karel Kováč Centrum se pyšní dlouholetou tradicí a generacemi spokojených zákazníků. Důraz klademe na vysoce profesionální, ale přátelský přístup, kvalitní dodavatele a především na individuální plnění vašich přání.

Nevíte si rady s výběrem ideálního koupelnového nábytku? Máte další otázky ohledně atypických rozměrů nebo barevných tonizací? Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté vám s čímkoliv odborně poradí.

Sledujte také, jaký zajímavý obsah vám přinášíme na soiálních sítích Facebook a Instagram

Těšíme se na vaši návštěvu v našem moderním olomouckém showroomu.

Karel Kováč Centrum

Koupelnový nábytek, který má styl
Koupelnový nábytek
Koupelnový nábytek, který má styl
  • Koupelnový nábytek Koupelnový nábytek, který uctívá čisté linie.
  • Koupelnový nábytek Moderní design.
  • Koupelnový nábytek Minimalistický styl.
  • Koupelnový nábytek Luxusní lak.
  • Koupelnový nábytek Dlouhodobá výdrž.
  • Koupelnový nábytek Koupelnový nábytek, který uctívá čisté linie.