Nové kuchyně S-LINE 2024 NOVALUX a LASER

  • Úvod
  • Blog
  • Nová moderní kuchyně na míru? Představujeme novinky roku 2024 S-LINE LASER a NOVALUX

Nová kuchyně v trendy barvě? Prozkoumejte špičkové novinky renomovaného německého výrobce kuchyní řady S-LINE. Každá moderní kuchyně na míru spojuje neotřelý design, maximální funkčnost a zdánlivě prostou věc: aby vás pořád bavila.

Čela moderní kuchyně na míru zaujmou

Každou novou kuchyni dělají čela. Frontální plochy tvoří celkový look a návrháři kuchyní S-LINE s nimi pracují perfektně. Čela jsou provedena tak, jak je v těchto precizních kuchyních s nejvyšší certifikací dobrým zvykem. 

Vládne zde melamin a vysoce kvalitní pravý lak. V kuchyních NOVALUX a LASER vynikají ve spojení s vysoce variabilními detaily naprosto dokonale.

Šedá, nadčasová a neutrální 

Šedá udává tón a o jejím úspěchu svědčí i to, že německý výrobce slibuje možnost jejich použití nejen na čelech, ale i při konstrukci korpusů všech kuchyní řady LASER.


Šedá jako barva hřejivá? Ve správném odstínu rozhodně, a u Taupe Grey zvlášť. Je ideální pro neutrální design a své místo našla i v nové kuchyni LASER 461.

LASER 463 jde v šedé se vzhledem černého betonu o krok dál. Jeden z nejprodávanějších dekorů kuchyní S-LINE je módní, působí umělecky a potěší toho, kdo hledá designový minimalismus.

Kuchyně Laser
Kuchyně Laser

Bílá, synonymum elegance

Lakovaná čela jsou trendy i v bílé barvě a moderní kuchyně na míru NOVALUX s ní pracuje bravurně.

Vysoce lesklý lak nové kuchyně NOVALUX 512 je mimořádně odolný a znalce designu zaujme jeden příjemný detail: poloměr hrany čela je pouhých 1,8 mm.

Toužíte po nové kuchyni spíše v alpské bílé? Pak je tu NOVALUX 516

Estetická čela této moderní kuchyně na míru podtrhují její funkční kvality. Jak se dá u S-LINE očekávat, jednotlivé prvky (jako je pracovní deska a obložení výklenku) zdůrazňují puristické linie.

Moderní kuchyně na míru pro váhavé

Pokud máte rádi šedou v tmavém i světlém odstínu, zvolte rovnou novou kuchyni NOVALUX 519

Kvalitní lak v hedvábně šedém vysokém lesku nese jemný kontrast a neagresivní povrchová kombinace lesklých a matných povrchů v odstínech šedé ladí s mnoha koncepty interiérů.

Ústředním prvkem je ostrůvek v dekoru čisté šedé břidlice. Skříňky a police vypravili designéři ve vysoce lesklém provedení Silk Grey.

Kuchyně NOVALUX
Kuchyně NOVALUX

Nová kuchyně a set spotřebičů, dřez a baterie zdarma

Vybrali jste si konkrétní model nové kuchyně S-LINE? Tak teď už jen spotřebiče. V rámci akce v Karel Kováč Centrum teď dostanete set spotřebičů, dřez a baterii zdarma

Proč si vybrat moderní kuchyně na míru od Karel Kováč Centrum

  • Novou kuchyni přivezeme kamkoliv po celé České republice. Odborně namontujeme a zapojíme kuchyňské spotřebiče.

  • Demontujeme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme starou kuchyň a obalové materiály. 

  • Na novou moderní kuchyni na míru značky S-LINE dostanete standardní záruku 5 let a nyní nově navíc i mimořádnou kulanci 10 let.

Zanechte nám své telefonní číslo a nechte se pozvat do našeho showroomu v Olomouci.