Představujeme inspiraci ze světa designových kuchyní pro rok 2022

 • Kuchyně Schüller URBAN Arosa spojuje prostor pro vaření, bydlení a práci. Vycizelované policové skříně v jemném dřevěném vzhledu a kuchyňský pult rozdělují jednotlivé zóny.
 • Kuchyně NOLTE Manhattan Dub Nero Vitríny s integrovaným LED osvětlením po stranách.
 • Kuchyně S-Line EASYTOUCH v minerální zelené barvě potěší čistým designem. Spojuje vybroušený vizuální styl a vysokou funkčnost.
 • Kuchyně S-Line EASYTOUCH v ultramateném provedení FJORD představuje jednoduchý koncept. Nabízí mnoho skvělých detailů: matná čela nebo obkladové panely z křemene.
 • Kuchyně Schüller ELBA disponuje velkorysým kuchyňským ostrůvkem s barovou deskou. Pomocí stmívače světel vytvoříte příjemnou atmosféru.
 • Kuchyně NOLTE Manhattan Oak Nero je symbolem nadčasovosti. Povrch nese výraznou texturu a barva přechází v různém světle od sytě černé k jemně šedé.

Představujeme inspirace ze světa designových kuchyní pro rok 2022

Přední výrobci kvalitních designových kuchyní neusínají na vavřínech a prezentovali svá portfolia pro rok 2022. Vybrali jsme pro vaši inspiraci ty nejzajímavější kuchyně, které stojí za pozornost nejen pro svůj elegantní vzhled a jedinečný styl, ale vynikají také vysokou funkčností. Spojení těchto aspektů je základ každé kvalitní špičkové kuchyně – má vydržet mnohdy vysokou zátěž, skvěle fungovat a vypadat tak, že se do ní budete pokaždé těšit.

Inspirujte se nejnovějšími kuchyněmi pro rok 2022 od renomovaných značek

Nemusíte patřit mezi vyznavače filozofie Feng Shui, abyste věděli, že právě kuchyně tvoří nejen pomyslný, ale i ryze praktický střed domova, v němž se odehrává značná část každodenního života. Ať už si chystáte ranní espresso nebo pomalu připravujete vyzrálé argentinské hovězí, kuchyně je místo, v němž chcete zakoušet komfort bez kompromisů. Kuchyně, které jsme do letošního výběru zařadili vznikají v režii špičkových výrobců Nolte, Schüller a S-line a splňují všechny požadavky do posledního milimetru.

I početná rodina ocení jemný luxus kuchyní S-line

Pokud hledáte moderní designové kuchyně, které jsou zároveň cenově dostupné, je namístě prozkoumat nabídku výrobce S-line. Jejich kuchyňské prostory a vybavení jsou charakteristické zejména čistým designem, nadstandardní výdrží, ale i cenovou dostupností, kterou ocení každá větší rodina, pro kterou je kuchyně centrem sedm dní v týdnu.

Kuchyně EASYTOUCH v moderní minerální zelené a dekoru ořechu rafinovaně poskytuje neomezený úložný prostor díky nenápadným nástěnným skříňkám v bezmadlovém provedení. Nebojte se o jejich zacházení, vše je zajištěno díky praktickému otvíracímu systému Sign Emotion. Jednoduché barvy a jasné linie vytváří jednotící dojem a své místo mají i v neodmyslitelném kuchyňském ostrůvku. Ten spojuje jak důležitou pracovní plochu, tak skryté zásuvky a šikovný jidelní stůl pro řešení domácích úkolů s ratolestmi i při přípravě rodinné večeře. Opravdovou vychytávkou, kterou oceníte zejména s dětmi jsou povrchy se speciální úpravou proti otiskům prstů.

Dalším skvostem řady S-line je bez pochyb kuchyně EASYTOUCH v modrém odstínu Fjord. Výrazná nevšední barva v kombinaci se zlatavými odstíny vnese do vašeho domova pocit luxusu a elegance. Jednoduchý koncept umožňuje manifestaci použitých detailů: matných čel s úpravou proti otiskům prstů, obkladových panelů z křemene i vyvýšených, netradičně umístěných spotřebičů. Barový stůl v rustikálním dubovém provedení nenásilným způsobem doplňuje kuchyňský ostrůvek a v případě potřeby vám poslouží i jako prodloužená pracovní plocha. Všimli jste si všech těch úložných prostor bez madel, které opět kladou důraz na minimalistický vzhled a spořádanost celého prostoru?

Městský styl kuchyní Schüller má mnoho podob

Osvědčený německý přístup se projevuje také v precizním zpracování nábytku Schüller. Jeho heslem je „kuchyně pro život“ a v každé z nich jsou tato slova vtělena beze zbytku. Kuchyně Arosa řady URBAN uzpůsobuje zvolený prostor všem důležitým sférám současného městského života. V této sofistikované kuchyni se předvědčíte, jak pružně propojit vaření, bydlení a práci. Lak v hnědém tónu mokka navíc perfektně kontrastuje s porcelánovou pracovní deskou v odstínu travertinu.

Esteticky vypracované otevřené police v jemném dřevěném provedení a rohový kuchyňský pult rafinovaně, ale nenásilně předělují pracovní a jídelní zónu. Vaše návštěva tak ani při přípravě pokrmů nezůstane čekat o samotě. I o samotě si ale v této kuchyni budete vaření opravdu užívat. Vysoko umístěné spotřebiče se díky důmyslnému systému bez úchytů Knock-to-Open otevírají stejně jednoduše jako chladnička, úzká praktická skříň s výsuvnými regály nebo skříňka umístěná pod dřezem. V ní naleznete integrovaný systém pro třídění odpadu s recyklační taškou. Všechny použité výsuvy disponují elektrickou podporou otevírání C-Drive, který lze aktivovat pouze lehkým stisknutím. Ani do pracovny nemusíte chodit daleko. Šikovně umístěný pracovní stůl umístěný za stěnou s úložnými prostory vám vždy poskytne dostatek klidu na práci. 

U výrobce Schüller ještě chvíli zůstaneme. Kromě řady pro městský život totiž ve své produkci pamatuje i na vášnivé gourmety. Kuchyně Elba řady GOURMET je jako stvořená pro labužníky, kteří nejen rádi vaří, ale vychutnávají si pak každé sousto až do konce. Odprezentujte své gurmánské výtvory na velkorysém kuchyňském ostrůvku s vyvýšenou barovou deskou stejně stylově jako vybroušené designové kousky ve výklenku pod ním. Jako ve správné profesionální kuchyni nesmí chybět závěsné držáky na kuchyňské nádobí, které nad odstůvkem působí jako originální dekorace. Ostatní nádobí a menší spotřebiče naopak elegantně skryjete do úložné skříně se skleněnou žaluzií.

Nebojte se experimentovat s barvami. Kontrastní červené povrchy v designové kuchyni? Barová deska, závěsné skříňky i knihovna v obývacím prostoru přidávají na originalitě a dodávají hloubku celé místnosti. Filigránová závěsná světla nad jídelním stolem jsou také funkční dekorací. Pomocí stmívače s nimi vytvoříte příjemnou atmosféru a prostor této kuchyně proměníte ve skutečný salón pro radost z lahodných pokrmů.

Černá kuchyně NOLTE jako symbol nadčasovosti

Poslední kousek našeho výběru pochází z dílny vynikajícího německého dodavatele Nolte. Je jím kuchyně MANHATTAN Dub Nero. Tato kuchyně sází na absolutní minimalismus a nestárnoucí eleganci. Její dominantou jsou vitríny s integrovaným LED osvětlením po stranách, které posouvají kuchyň mezi nejluxusnější varianty z našeho výběru. Černé nenápadné elektrospotřebiče, skříňky s černými eloxovanými hliníkovými rámy, tónované sklo, černá pracovní deska i černý dřez s kuchyňskou baterií propůjčují této kuchyni unikátní auru. Její povrchy s výraznou texturou navíc mění svou barvu v závislosti na světle – přechází od sytě černé k jemně šedé. 

Fokus na specifické detaily se ukazuje zejména při pohledu dovnitř nábytku: třeba panty vůbec neuvidíte. Čistota tvorby zde umožnila zredukovat design na samotné minimum, kde nejlépe mluví sám za sebe. Vnitřní zásuvky jsou vyrobeny z černého laminátu a dubového dřeva. Součástí je dokonale organizovaný příborník s blokem na nože a prkénkem nebo praktickým boxem na potravinové folie.

Pokud by vás jakákoliv kuchyně zaujala, rádi vám ji na přání vybavíme kvalitními spotřebiči značek BoschGaggenauMiele nebo Siemens.

Pomůžeme vám vybrat kuchyni snů

Výčet tipů, které jsme pro tento rok vybrali není zdaleka úplný. Zvolili jsme hlavně ty zástupce, kteří dohromady nejlépe vystihují širokou paletu celého portfolia, z něhož můžete dosyta vybírat. Designových konceptů najdete mezi třemi výrobci – Nolte, Schüller a S-Line – desítky a je na vás, kterému z nich dáte přednost. Víme, že kvalitní designovou kuchyni nekupuje člověk každý den a jsme připravení poradit s tou nejlepší volbou na míru. Své konkrétní požadavky nám zašlete skrze poptávkový formulář.

Velice rádi vám také poskytneme individuální konzultaci. Samotný majitel, pan Karel Kováč, je vždy připraven vám poradit a prokonzultovat vaše možnosti. Nebojte se mu ozvat na tel. +420 736 628 021. Pokud stále váháte a chcete si zástupce špičkových designových kuchyní nejprve osahat a zažít na vlastní kůži, navštivte showroom v Olomouci. Erudovaný personál vám poskytne veškeré informace a podá pomocnou ruku při výběru vaší nové kuchyně.

Pořiďte si i vy novou kuchyň od Karel Kováč Centrum 

Hledáte inspiraci nebo vás zajímají novinky ze světa designových interiérů a kuchyní? Buďte s námi zůstanete v kontaktu na Facebooku i na Instagramu.

V Karel Kováč Centrum se těšíme na vaši návštěvu.

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kuchyně, které stojí v letošním roce za pozornost
Nové kuchyně pro rok 2022
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kuchyně, které stojí v letošním roce za pozornost
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kuchyně, které stojí v letošním roce za pozornost
Nové kuchyně pro rok 2022
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kuchyně, které stojí v letošním roce za pozornost
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kuchyně, které stojí v letošním roce za pozornost
Nové kuchyně pro rok 2022
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kuchyně, které stojí v letošním roce za pozornost
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kuchyně, které stojí v letošním roce za pozornost
Nové kuchyně pro rok 2022
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kuchyně, které stojí v letošním roce za pozornost