Kuchyně S-line minerální zelená ultramatná, ořech ve výhodné nabídce

  • Úvod
  • Aktuality
  • Výhodná nabídka moderní kuchyně S-line v kombinaci minerální zelené a ořechu

Najít novou kuchyni, která bude splňovat veškeré vaše nároky na kvalitu a zpracování a zároveň bude esteticky odpovídat vašemu vkusu není jednoduché. Zvláště pokud navíc nahlížíte na ekonomickou stránku věci. Proto jsme rádi, že vám můžeme v Karel Kováč Centrum nabídnout ve spolupráci s ověřeným německým výrobcem další novou kuchyni ekonomické řady S-line v akční nabídce. 

Zpracování KUCHYNĚ S-LINE minerální zelená a ořech 

Nadčasová kombinace ultramatné zelené a dřevěného povrchu ořech si vás získá na první pohled. Dominantu celé kuchyně představuje prostorný kuchyňský ostrůvek, který je důmyslně propojen s jídelním stolem. Dostatek úložného prostoru poskytuje nespočet nástěnných skříněk, které díky bezmadlovému provedení působí velmi minimalisticky. Nemusíte se ale bát nevzhledných otisků prstů – veškeré povrchy jsou obohaceny o matný povrch proti jejich zanechávání. Estetickým prvkem obohajující úložnou stěnu jsou skříňky Flat s černým sklem s integrovaným LED podsvícením pro vaše nejcennější kousky nádobí. LED podsvícení najdeme taktéž u polic Sign Emotion umístěných příhodně nad pracovní linkou. Díky nim budete mít po ruce vždy to nejnutnější. 

Co patří k vybavení každé kuchyně S-line?

Speciálně před vánočními svátky vám přinášíme výhodnou nabídku kuchyně z ekonomické řady S-Line. Tato nová moderní kuchyně S-line nejen nadchne svou kvalitou a provedením, ale především zvýhodněnou cenou 280.000 Kč bez spotřebičů z původních 320.000 Kč

Součástí standardní cenové nabídky každé kuchyně S-line představuje: 

  • Dřez

  • Baterie

  • LED osvětlení

  • Příborová vložka

  • Odpadkový koš 

Kuchyni také podle vašich přání dovybavíme vyvýšenými vestavnými spotřebiči Bosch, Miele, Gaggenau nebo Siemens.

KUCHYNĚ S-LINE v matné zelené JE PRO VÁS TO PRAVÉ POKUD: 

• Kladete důraz na kvalitu, funkčnost a moderní provedení

• Přáli byste si najít kuchyni v příznivé cenové relaci

• Je pro vás nutností kuchyň, která vydrží každodenní zacházení celé rodiny

• Máte specifické ergonomické a designové požadavky

• Chcete kuchyni, kterou si vybavíte vyvýšenými vestavnými spotřebiči

Jak vypadá nákupní proces kuchyně u Karel Kováč Centrum?

Celý projekt začíná podrobným návrhem, který vám představíme v 3D vizualizaci. Po upřesnění všech vašich požadavků vám doručíme kuchyň na místo určení a postaráme se o kompletní montáž. Ta zahrnuje také instalaci všech zakoupených spotřebičů a integrovaného LED podsvícení. Před naším odjezdem bude vaše nová kuchyň dopracovaná do posledního ergonomického detailu jako je výška pracovní linky nebo specifické prostory a výklenky. 

Prostor před příjezdem našich techniků netřeba připravovat, postaráme se o původní kuchyň, kterou následně také odvezeme a zařídíme její likvidaci. Následně vám po dobu 5 let garantujeme profesionální servisní kontrolu

Na vás je tedy pouze krok nejdůležitější – vybrat si kuchyň vašich snů a ozvat se nám

Tak můžete učinit skrze krátký poptávkový formulář nebo telefonicky přímo panu Kováčovi na +420 736 628 021. Všichni naši specialisté vás předem informují o všech nbízených možnostech nebo zodpoví veškeré otázky.

Pokud byste raději obhlédli materiály a provedení osobně, ráni vás uvítáme v modernizovaném olomouckém showroomu a vše vám ukážeme. 

Těšíme se na vás v Karel Kováč Centrum