Puristické kuchyně linie Matrix ART nadchnou vyznavače čistého designu

 • Úvod
 • Blog
 • Puristické kuchyně MATRIX ART nadchnou vyznavače čistého designu

Puristické kuchyně MATRIX ART nadchnou vyznavače čistého designu

Přemýšlíte nad novou kuchyní a hledáte krásu v jednoduchosti? Skvěle! Představujeme vám koncept MATRIX ART. V našem portfoliu zastupuje puristické, bezmadlové řešení kuchyní pro vyznavače čistých linií a jednoduchého luxusu. Dnes se proto podíváme na 2 klasické kuchyně, které reprezentují funkčnost, charakter a komfort, a také 2 puristické kuchyně MATRIX ART. Padla vám některá z nich do oka? Stačí zavolat. O všechno ostatní se od návrhu, přes dopravu, až po montáž, rádi postaráme v Karel Kováč Centrum.

Kuchyně MATRIX ART ctí bezmadlové provedení

Oblíbený německý výrobce Nolte postupně přebírá otěže na trhu s kuchyněmi a interiérovým vybavením. A rozhodně nejen v Německu. Díky své cenové flexibilitě jsou jeho kuchyně stále více žádané u mladých rodin, ale i v zaběhlých domácnostech, kde si potrpí na perfektní provedení, moderní systémy a vysokou odolnost v duchu „Made in Germany".

Puristické kuchyně MATRIX ART velmi zdařile kombinují praktičnost a eleganci se zaměřením na rovné linie a jednoduché tvary. Precizní zpracování zaručuje kvalitu v každém detailu. Designové kuchyně kladou důraz na bezmadlové provedení a řadu výklopů i výsuvů, které umožnují komfortní pohyb. Příjemný bonusem je také LED osvětlení lemující prostor v místě úchytu, které dodá kuchyním linie MATRIX ART punc originality.

Puristická kuchyně TITAN nabízí dokonalou harmonii

Decentní elegance perleťových tónů TITAN, spolu s bukovými doplňky tvoří dokonale vyváženou kuchyňskou jednotku, kde je kladen důraz na komfort, harmonii a na útulné prostředí. Pracovní deska i panely na ostrůvku jsou designovány titanovou perletí, což dává kuchyni dojem klidné harmonie. Navíc se pyšní komfortním prostorem, který ocení nejedna početná rodina.

Klasický koncept PLUS přináší flexibilitu v plánování

Od té doby, kdy byl poprvé představen koncept PLUS, který pracuje s laminátem a speciální povrchovou úpravou proti otiskům prstů, se stal mezi zákazníky velmi oblíbený. Zejména pak v černém provedení. Nyní jsme se v katalogu INNOVATIONS 2020 dočkali jeho modernizace, kterou vám exkluzivně nabízíme v nové kolekci pro rok 2020.

Šedá platina a křemen, soft mat vám nabízí o mnoho větší flexibilitu při designovém plánování celého kuchyňského prostoru. A co je ještě lepší? Díky 16 mm a 25 mm tloušťce bočních panelů máte řadu možností pro přidávání a kombinování dalších prvků z podobných

PORTLAND jako puristická kuchyně ve 3 možných variantách

Od svého zavedení se kuchyně PORTLAND ve dvou variantách, achátové šedé nebo antracitové, stala kvintesencí skvělého využití cementového stylu. V roce 2020 představujeme třetí barevnou variantu, která tentokrát dokonale interpretuje designovou myšlenku betonu. Provedení šedý cement, safír nabízí neutrálně laděnou, světlou přední stranu, která umožní hravě dotvořit působivý vzhled kuchyně v kombinaci s dubem, pinot.

Charakter a stylové provedení VEGAS

Koncept VEGAS nabízí řadu jedinečných, konstrukčních prvků, díky kterým dostane celá kuchyně nezaměnitelný charakter. Frézovaný povrch promění vaši novou kuchyni v sebevědomý prostor plný puristického luxusu. Navíc je každý detail chytře naplánovaný tak, aby do sebe v konečném důsledku vše stylově zapadlo. Například stylové doplňky v provedení ořešák, cuba kombinované s nerezově ocelovým designem. A ten ostrůvek? Nádhera!

Puristické kuchyně od Karel Kováč Centrum

Chcete se podívat na další zdařilé koncepty a typy kvalitních kuchyní? Nahlédněte do designového katalogu INNOVATIONS 2020. Zalíbila se vám některá? Neváhejte nám o ni napsat do poptávkového formuláře. Máte další otázky ohledně ceny, rozměrů nebo provedení? Zavolejte nám na +420 736 628 021. Poradíme vám s výběrem a domluvíme se na přijatelné ceně, typu provedení, ale i dopravě a montáži na místě určení.

 • Kuchyně podle vašich představ – Pomůžeme vám s výběrem té správné kuchyně, která přesně vyhoví všem požadavkům.
 • Doprava až k vám domů - Kuchyni a další nábytek profesionálně přepravíme na místo určení. Z Olomouce po celé ČR.
 • Zaměření prostoru a návrh řešení – Využijeme každý centimetr a vy získáte úložné prostory, ale i skvělé místo pro rodinný život.
 • 3D vizualizace – V přehledné 3D vizualizaci vám představíme, jak bude vaše kuchyně vypadat včetně detailů, které společně doladíme k vaší maximální spokojenosti.
 • Montáž a instalace spotřebičů – Postaráme se o profesionální montáž a individuální dopracovaní do poslední poličky. Pracujeme se dřevem, vodou i elektřinou.
 • Dodržení termínů – Zakládáme si na plnění stanovených dat. Takže se na novou kuchyni nebudete těšit ani o den déle.
 • Servisní kontrola – Naši technici vám rádi přijedou dotáhnout dvířka, spravit pojezd na šuplíku nebo vyměnit háčky.
 • Řešení oprav a poruch – Počítáme s tím, že se vám může kuchyně časem opotřebovat, poškodit nebo ztratit lesk. Proto se postaráme o renovace, opravy a řešení případných závad.

Sledovat novinky ze světa moderních kuchyní můžete sledovat na našem Facebooku a Instagramu.


Těšíme se na vás v olomouckém showroomu
Karel Kováč Centrum

Puristické kuchyně linie MATRIX ART si vás získají na první dotek
MATRIX ART
Puristické kuchyně linie MATRIX ART si vás získají na první dotek