Omrkněte kuchyňské trendy z nového katalogu next125

 • Úvod
 • Blog
 • Omrkněte kuchyňské trendy z nového katalogu next125

Omrkněte kuchyňské trendy z nového katalogu next125

Kuchyňský prostor představuje pro většinu z nás důležitý aspekt domova, kde trávíme spoustu času. Proto se do něj vyplatí investovat. Jste vyznavači luxusního zpracování bez kompromisů? Ať už jsou vaše očekávání jakkoliv náročná, designové kuchyně next125 vám vyhoví v každém detailu. Omrkněte kuchyňské trendy z nového katalogu německých kuchyní next125. Připravte si šálek dobré kávy, v klidu se začtěte a třeba si vás některá z nich získá. O vše ostatní už se postaráme v Karel Kováč Centrum za vás. Od dopravy, přes montáž, až po instalaci spotřebičů nebo individuální dopracování podle vašich představ.

Kuchyňské trendy pro rok 2020, které předčí vaše očekávání

Co takhle mít potřebné věci stále po ruce a užívat si dostatek úložného prostoru? Nebo naopak hledáte stylové, minimalistické provedení do menších prostor? V všech případech tu pro vás máme řešení. Designové kuchyně next125 si vás prostě získají.

Nesnažíme se vytvořit jen atraktivní kuchyně na pohled, ale součást domova, která vám skutečně poslouží"

hlavní designér Thomas Pfister

Současná dynamická doba jde ruku v ruce s neustále rostoucími nároky na kuchyňský prostor. A tak jsou i designéři next125 postaveni před stále nové výzvy. Nestačí jen držet krok, je nutné myslet dopředu. Proto nemusíte mít strach, že budete muset slevovat ze svých nároků. My už pravděpodobně právě teď hledáme nová řešení vašich budoucích problémů.

S moderním trendem stěhování do měst souvisí i méně prostoru. Proto musí být i kuchyně mnohem více kompaktní. Nikdo ale nechce dělat kompromisy ohledně komfortu a designu. Ať už je vaším snem interiér, kde se umělecké kousky snoubí s elegantní minimalistickou linií, nebo toužíte po rustikální, sádrové zdi a holém betonu. Chcete sladit nejen kuchyň, ale i obývací prostor nebo jídelnu? Kladete důraz na udržitelný způsob života? Zásadám i fantazii se meze nekladou. I když víme, že ne vždy je vše jednoduché a snadno dosažitelné. Zvláštně pak v případě kuchyně. Vždy vám nabídneme řešení, se kterým budete nadmíru spokojeni. A to hned na pár dalších desítek let.

V čem jsou designové kuchyně next125 tak autentické?

Cíl, který si sami tvůrci a designéři stanovili, je vytvořit kuchyň, která se plně přizpůsobí každodennímu životu. A stane se tak 100% autentickým místem naplněným emocemi. Těmi pozitivními. Proto nemůže být sebemenších pochyb o next125 mluvit jako o konceptu „poctivých kuchyní". Na všechny výrobky jsou vždy využity jen autentické materiály a při zpracování nikdy nedochází k povrchovým úpravám nebo zkrášlováním. Jak jistě sami uznáte, je velice důležité myslet dopředu a být nadčasový, ale také zůstat poctivý. I to je se pojí k okřídlenému spojení „made in Germany". Krátká věta, která ale dlouhodobě zosobňuje špičkovou kvalitu, nejnovější technologie a zpracování do nejmenších detailů s ohledem na životní prostředí. Principy, které dozajista podporují pocit důvěry.

V každém aspektu procesu výroby kuchyní next125 stále platí, že forma následuje funkci. Takže nestačí myslet jen na estetiku. Je třeba zabrousit hlouběji! Zajímat se, jak lidé v dnešní době vaří, a co od moderní kuchyně očekávají. Vždy je kladen důraz na funkční přístup, který ale nezapomíná na lidskou touhu po originalitě a nápaditosti.

Na co ještě čekáte, prolistujte si nový katalog kuchyní next125 pro rok 2020!

Next125 nabízí originální řešení malých prostor

I malá kuchyně může naprosto splnit požadavky ambiciózních domácích kuchařů. Stačí spojit optimální technologie a originální řešení. Na malém prostoru je potřeba využít každého centimetru, ale to neznamená, že se musíte snažit vše schovat stranou. Naopak! Díky flexibilnímu rámu nad pracovní deskou najdete úložné prostory přesně tam, kde jsou potřeba. Vidíte ty hravé poličky s vestavěným světlem, které stylově zaplňují prostor mezi stěnou a okrajem pracovní desky, který je často opomíjen? Díky nim máte rychlý přístup k těm nejpoužívanějším nástrojům nebo ingrediencím.

Variabilní police nad kuchyňskou deskou je ukázkovým příkladem geniálního spojení funkčnosti a nadčasového designu. Ten vás osloví nejen skrze flexibilní organizaci, ale i díky efektivnímu osvětlení, což dotváří jedinečnou atmosféru kuchyně. K dispozici máte hned šest různých elementů, takže můžete plnohodnotně nakombinovat vaše vlastní, funkční potřeby s těmi estetickými. A sami si dotvořit osobitou kuchyň podle vašich představ.

Není lepšího pocitu, než když má vše v pracovním prostředí své místo. A protože designéři vždy domýšlí kuchyně next125 do posledního detailu, můžete si do detailu rozvrhnout i vaše zásuvky. Moderní lisované Flex-boxy z netkaného materiálu jsou příjemné na dotyk, krásně zjemňují zvuky příborů, kuchyňského náčiní nebo porcelánu. Různé netkané vložky lze flexibilně kombinovat a vytvořit tak interiér, ve kterém má všechno své místo. Flex-Boxy lze také optimálně kombinovat s dřevěnými zásuvy. V neposlední řadě vás potěší, že se velmi snadno čistí. Třeba vysavačem nebo jen vlhkým hadříkem.

Moderní kuchyňské trendy přejí čerstvým bylinkám

Co může být lepšího, než vaření z čerstvých bylin? Právě pro tento účel vzniklo další chytré řešení v podobě zapuštěné poličky s integrovaným osvětlením, která pomáhá bylinám zůstat déle svěží. A to především v tmavších částech kuchyně. Nebojte se, že vám právě přibyla další starost. Inteligentní osvětlení je řízeno časovačem, který ponechá světlo zapnuté po dobu 14 hodin a poté jej na 10 hodin vypne. A vy se tak můžete těšit z čerstvých bylinek, místo častého chození do obchodu.

Nebyli by to designéři z next125, kdyby neměli pro zahrádku ještě další, šikovné využití. Tato kompaktní osvětlená polička je totiž naprosto všestranná ve své funkčnosti. Pokud tedy nejste nejvěrnější vyznavači bylin, oceníte ji také jako praktickou polici na koření, kuchyňské utěrky, oblíbené sklenice nebo magnetický stojan na nože. Vše je viditelné a jednoduše na dosah.

Inspirujte se kuchyňskými trendy next125 a vyberte si kuchyni od Karel Kováč Centrum

Prohlížet si profesionálně pořízené fotografie je sice fajn, ale vidět tu pravou kuchyň na živo může být rozhodující. V našem olomouckém showroomu vám jednotlivé kuchyně nejen rádi představíme, ale také poradíme s výběrem a vytvoříme 3D vizualizaci přímo pro váš prostor.
Náš zkušený tým se postará o kompletní montáž, včetně instalací spotřebičů, a individuálně dopracuje veškeré proporční detaily. Navíc si starou kuchyň vezme s sebou. Takže vám ubydou starosti, a to i po dobu dalších 5 let, kdy vám garantujeme profesionální servisní kontrolu.

V rodinné firmě Karel Kováč Centrum věříme na individuální a profesionální přístup, který je naší dlouhodobou předností. Cenné zkušenosti, načerpané z dlouholeté tradice, nám umožňují plnit vaše sny a očekávání do nejmenšího detailu.
Pokud se zatím do Olomouci nechystáte, ale o nové kuchyni uvažujete, neváhejte nás kontaktovat. A pokud vás zajímají další kuchyňské trendy, nezapomeňte sledovat novinky ze světa moderních kuchyní také na našem Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na vás v Karel Kováč Centrum

Objevujte kuchyňské trendy ve světě designových kuchyní next125 a inspirujte se.
Moderní a designové kuchyně next125
Objevujte kuchyňské trendy ve světě designových kuchyní next125 a inspirujte se.
 • Designová kuchyně next 125 NX620 Není lepšího pocitu, než když má vše v pracovním prostředí své místo.
 • Designová kuchyně next 125 NX620  každém aspektu procesu výroby kuchyní next125 stále platí, že forma následuje funkci
 • Moderní kuchyňské trendy přejí čerstvým bylinkám Co může být lepšího, než vaření z čerstvých bylin? Právě pro tento účel vzniklo další chytré řešení v podobě zapuštěné poličky s integrovaným osvětlením.
 • Designová kuchyně next 125 NX620 Osobitá kuchyň podle vašich představ
 • Chytře umístěné poličky hrají v kuchyních next 125 prim
 • Designová kuchyně next 125 NX620 Není lepšího pocitu, než když má vše v pracovním prostředí své místo.