Moderní kuchyně Schüller se otevírá světu

Moderní kuchyně Schüller se otevírá světu

Designovými interiéry neustále hýbají nové trendy a tak není divu, že se chce i moderní kuchyně Schüller otevírat světu. S tím přichází řada otazníků. Může být stylová kuchyně vhodným místem pro přípravu náročných pokrmů, ale také chytrým úložným prostorem a zároveň elegantní pracovnou? A co dekorace? S četnými skleněnými čely můžete vystavit různé doplňky i kuchyňské pomůcky a designu své kuchyně tak propůjčíte osobitý styl. A to jsme teprve na začátku. Nechte se inspirovat a popusťte uzdu fantazii, protože v případě moderních kuchyní Schüller se jí žádné meze určitě klást nemají.

Moderní kuchyně Schüller jako středobod života

Moderní kuchyni už nelze považovat jen za prostor pro vaření, ale jako centrum vašeho rodinného života a pohody. A takový prostor si žádá jasnou koncepci. Svou kuchyni i přilehlý prostor proto můžete uspořádat zcela prakticky a podle svých představ. Využitím členitých poliček, regálů, skříněk, otevřených skleněných čel a moderních technologií vznikne překvapivě jednotný obraz. Kombinací různých otevřených a vysouvacích prostor pak dokážete ukrýt řadu domácích spotřebičů a díky důmyslným skříním snadno například mob nebo vysavač. Novodobá kuchyně tak nabízí nejen dost místa pro vaření a každodenní setkávání s rodinou, ale myslí i na rozsáhlé úložné prostory a dokonce se dá funkčně propojit i s šatní skříní nebo pracovnou. Opravdu. Vhodný design může totiž vaší šatnu přeměnit na perfektní součást stylově řešeného bydlení a dokonale ji sladit s kuchyní. Pozornost si zaslouží i chytré detaily, které vám usnadní každý den, jako dělení botníku nebo integrovaná, induktivní nabíjecí stanice, na kterou můžete svůj mobilní telefon nebo tablet prostě jenom položit. Jednoduché, že? Pro řešení na míru si s námi můžete ihned sjednat osobní schůzku nebo rovnou navštívit náš stylový showroom v Olomouci.

Moderní kuchyně Schüller hraje všemi barvami

Nezapomínejte také na kouzelnou moc barev. Představte si prostorné horní skříňky v pastelově zelené barvě nebo žlutě zářící výsuvné prostory na kuchyňské spotřebiče v kombinaci s panelem v cibulovém motivu. Ihned vznikne příjemně vyhlížející prostor plný svěžích barev i pozitivní energie.

Zářným příkladem můžou být barevné kuchyně značky Schüller, třeba v pastelově růžové barvě, satin. Různorodá kombinace bočních regálů nabízí nejen enormně velký úložný prostor, ale navíc i šatnu a kancelář v jednom.