Luxusní kuchyně Schüller C, kvalita bez kompromisů

  • Úvod
  • Blog
  • Luxusní kuchyně Schüller C, kvalita bez kompromisů

Luxusní kuchyně Schüller C, kvalita bez kompromisů

V předchozích dvou dílech jsme vám představili kuchyně řady S-Line. Tedy nejnovější variantu, která je cenově blíže klidem, ale zároveň nabízí vysoce kvalitní provedení a dlouhověkost. Hned po té jsme se okrajově zaměřili na designovou řadu next125, která je synonymem nejvyššího luxusu a pyšní se dokonalostí v každém směru. Nyní nám zbývá představit i třetí a zároveň nejoblíbenější linii kuchyní Schüller C.

Schüller C, kvalita bez kompromisů

Představte si osobitou, kvalitní kuchyň, která přesně odpovídá vašim představám, slouží svému účelu a přežije bez úhony dětské hry i pozdní noční vaření pro přátele. Kuchyně řady Schülller C vás ohromí nejen dokonalým provedením, moderními technologiemi, ale i dlouhodobou životností, která se měří na generace.

Kuchyně Schülller C jsou pro vás to pravé, pokud…

  • Chcete spolehlivost, funkčnost a kvalitu
  • Hledáte designovou kuchyň bez kompromisů – rastrový systém umožňuje téměř libovolné plánování
  • Potřebujete kuchyň výše nebo níže, než je běžné – respektujeme vaše pohodlí při vaření
  • Rádi si sami vybíráte – poskytujeme přehledné  a srozumitelné materiály i katalogy
  • Chcete kuchyň, která se vám přizpůsobí – flexibilně měníme nabídku dle vašich představ

Luxusní kuchyně, které se přizpůsobí

Hledáte barevnou kuchyni, která umocní teplo domova a přitom vyjádří váš osobitý životní styl? Milujete starobylé provedení a kuchyně ve vysokém lesku vám nic neříkají? Jste nároční a toužíte po originálním uspořádání kuchyně, které by vyhovovalo vašim každodenním potřebám? Lákají vás kuchyně do U,  atypické a flexibilní křivky nebo prostě jen potřebujete praktické řešení podkrovní kuchyně? Kuchyně řady Schüller C se dokonale přizpůsobí každému požadavku a snoubí dokonalé provedení dle vašich představ s moderními technologiemi.

Díky napojení na stejnojmenného německého výrobce nábytku Schüller plně využíváme všech technologických výhod a klientům nabízíme odpovídající kvalitu. Spolupracujeme také s dalšími ověřenými výrobci spotřebičů jako Miele, Gaggenau, Bosch-Siemens, Orme, Clever nebo Homes. Zakládáme si na preciznosti a především na přesném plnění vašich představ. Proto v rámci služeb poskytujeme také individuální dopracování jednotlivých komponentů, které kuchyňskému nábytku dávají dokonalou finální podobu.

O našich dalších službách si povíme zase příště.

Karel Kováč Centrum