Designové kuchyně MATRIX ART od Karel Kováč Centrum

  • Úvod
  • Blog
  • Designové kuchyně MATRIX ART od Karel Kováč Centrum

Designové kuchyně MATRIX ART od Karel Kováč Centrum

Puristické, kvalitní designové kuchyně MATRIX ART od zavedené německé značky Nolte
Designové kuchyně MATRIX ART
Puristické, kvalitní designové kuchyně MATRIX ART od zavedené německé značky Nolte
Puristické, kvalitní designové kuchyně MATRIX ART od zavedené německé značky Nolte
Designové kuchyně MATRIX ART
Puristické, kvalitní designové kuchyně MATRIX ART od zavedené německé značky Nolte

Máte v hledáčku minimalistickou kuchyň, čisté linie a vyžadujete prověřenou kvalitu, která vydrží? Koncept MATRIX ART zastupuje v portfoliu renomované německé značky Nolte puristické, bezmadlové řešení kuchyní přesně pro vás. Neváhejte a prozkoumejte designové kuchyně MATRIX ART pro rok 2021.

Minimalismus a funkčnost. To jsou designové kuchyně MATRIX ART

Designové kuchyně NOLTE MATRIX ART nabízí dokonalou kombinaci elegance, která snoubí přímé linie, puristické idey a jednoduché tvary. Precizní zpracování zaručuje kvalitu v každém detailu. Designové kuchyně nabízí praktické, bezmadlové provedení a řadu chytrých výklopných poliček a výsuvů, které poskytují komfortní pohyb při vaření. Příjemný bonusem je také LED osvětlení lemující prostor v místě úchytu, které dodá kuchyním linie MATRIX ART punc originality.

Decentní elegance perleťových tónů v konceptu TITAN, která spolu s dřevěnými doplňky vytváří vyváženou kuchyňskou jednotku s důrazem na komfort i harmonii. Láká vás spíše chladnější betonové provedení? Pak se vám bude zamlouvat koncept TAVOLAOd prvního uvedení na trh se stala důkazem důmyslného využití cementového stylu. Mírně extravagantní prvky prostoru tvoří otevřená skleněná police a šikovné osvětlení úchytek. Samostatné trouby vestavěné nad pracovní deskou jsou velmi praktické, ale zároveň lahodí oku a poutají pozornost. Vše zakončuje ručně nanesený povrch z pravého cementu navíc dělá z každého čela unikát.

Designové kuchyně MATRIX ART chytře, precizně a bez obav

Zaujala vás řada puristických, designových kuchyní MATRIX ART natolik, že přemýšlíte nad renovací kuchyně? Výborně. Zašlete nám krátký poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky. Vyjádříte nám svou představu do posledního detailu, společně probereme momentální finanční možnosti a připravíme nezávaznou cenovou nabídku na míru. Po společném souhlasu nejprve celý projekt představíme v přehledné 3D vizualizaci. Abyste věděli, jak kuchyně bude vypadat ve vašem konkrétním prostoru.

Náš tým profesionálů z Karel Kováč Centrum se postará o kompletní montáž kuchyně a instalaci všech spotřebičů. Veškeré proporční detaily nakonec dopracujeme na míru tak, aby bylo vše podle představ.

Postaráme se také o starou kuchyni. Odvezeme vše do posledního šroubku, s úklidem si vrásky dělat nemusíte. A to nejlepší nakonec. U všech kuchyní garantujeme profesionální servisní kontrolu po dobu 5 let. Stačí zvednout telefon a jsme u vás co nevidět.

Domluvte si schůzku v olomouckém showroomu Karel Kováč Centrum

Rádi byste obhlédli materiály, odstíny a různá provedení osobně? Neváhejte a domluvte si schůzku v olomouckém showroomu, kde se o přednostech designových kuchyní linie MATRIX ART můžete přesvědčit na vlastní oči. Jsme otevřeni po předchozí telefonické domluvě na telefonu +420 736 628 021.

V rodinné firmě Karel Kováč Centrum věříme, že je profesionální a lidský přístup cestou k úspěchu. Cenné zkušenosti pramenící z dlouholeté tradice nám umožňují plnit vaše sny a očekávání na výbornou. Mluví za nás nejen čísla, ale především spokojení zákazníci, kterým se můžete stát i vy.

Další novinky ze světa moderních kuchyní můžete sledovat také na našem Facebooku a Instagramu.


Těšíme se na vaše zprávy 

Karel Kováč Centrum