Záruka 10 let na vestavné myčky MIELE

Mimořádná záruka 10 let na vestavné myčky Miele

Plánujete novou kuchyni? Využijte speciální nabídku a pořiďte si do ní špičkovou vestavnou myčku Miele. Nyní s mimořádnou prodlouženou zárukou 10 let.

Německá kvalita do kuchyně patří

Myčky německého výrobce Miele jsou vyrobeny tak, aby vydržely v běžném provozu po dobu až 20 let. Vynikají ve zpracování a kvalitě použitých materiálů a jsou opatřeny celonerezovým vnitřním prostorem. Myčky navíc disponují systémem Waterproof. Ten zajišťuje nejvyšší ochranu před škodami způsobenými vodou. 

Předností je i technologie EcoPower pro sníženou spotřebu vody a energie. Sofistikovaný systém přívodu disponuje vysoce účinnou filtrací a přídavná izolace snižuje ztráty tepla, což představuje jasnou volbu pro uživatele, kterým nejsou lhostejné dopady na životní prostředí.

Uvítáte i flexibilitu uspořádání koše. Do myčky Miele se bezpečně a pohodlně vejdou i talíře Ø 35 cm, sklenice s vysokou stopkou nebo velké hrnce.

Kam vybrat myčku Miele?

Kamkoli. Skvěle poslouží v každé luxusní kuchyni. Ať už sáhnete po některém modelu Nolte, NolteNEO, next125, Schüller nebo kousku z ekonomické řady S-Line, vestavná myčka Miele usnadní život v srdci domova nejméně jednu dekádu.

Zanechte nám své telefonní číslo. Rádi poradíme s výběrem kuchyně i myčky Miele. V Karel Kováč Centrum je připravena řada specialistů, kteří vás osobně přivítají v našem showroomu v Olomouci.