Vybavte novou kuchyni spotřebiči SIEMENS v Karel Kováč Centrum a získejte hodnotný dar

Vybavte kuchyni spotřebiči SIEMENS

Uvažujete o kompletní nové kuchyni nebo o nákupu trouby, myčky či digestoře do stávající kuchyně? Ve spolupráci s distributorem špičkových produktů, mezi které patří i spotřebiče renomovaného německého výrobce SIEMENS jsme pro vás v Karel Kováč Centrum připravili mimořádnou akci. Vybavte u nás novou, nebo stávající kuchyni spotřebiči SIEMENS a získejte hodnotný dar.

  • Při zakoupení nové kuchyně společně s jakoukoliv sestavou spotřebičů SIEMENS v minimální hodnotě 80 000 Kč dostanete jako dárek značkový dřez s kvalitní kuchyňskou baterií a ke zvoleným spotřebičům také prodlouženou záruku 5 let. Sety vestavných spotřebičů si můžete libovolně poskládat sami.

  • Pokud chcete pouze nové spotřebiče SIEMENS bez kuchyně, prodlouženou záruku 5 let dostanete u nás také. S výběrem vám pomůže náš kvalifikovaný personál v Olomouci. 

Tato akce platí na všechny spotřebiče SIEMENS a všechny řady kuchyní ze široké nabídky luxusních kuchyní Karel Kováč Centrum. U nás najdete pouze kuchyně s nadčasovým designem a mimořádnou kvalitou zpracování. Domácí spotřebiče SIEMENS najdou místo v každé z nich – a perfektně zapadnou i do novinek pro rok 2023

Spotřebiče SIEMENS jsou odolné a elegantní stejně jako kuchyně od Karel Kováč Centrum

Odolné a elegantní spotřebiče SIEMENS nebo sety vestavných spotřebičů doporučujeme zejména do excelentních noblesních kuchyní nolteNEO. Odborně je podle konkrétního návrhu nainstalujeme do kuchyně neoLODGE v designu černěné dubové dýhy, vynikající kuchyně neoLEAF – NEOPURE v hnědém tmavém ořechu a kovovém bronzu nebo do stylové kuchyně neoSLATE – NOVA LACK s povrchy v barvách černé břidlice a červené henny.

Své pevné místo najdou spotřebiče SIEMENS také ve špičkových novinkách ekonomické řady S-Line. V kuchyni EASYTOUCH v modrém hávu laklaminátu fjord nebo EASYTOUCH v dekoru ultramatné alpské bílé zjistíte, že vaření se spotřebiči SIEMENS znamená vždy nejvyšší komfort a požitek.

Řešíte nové sety vestavných spotřebičů, nebo jen výměnu indukční desky? 

Ať už hledáte jakýkoli domácí spotřebič, který nahradí dosluhující kousek nebo se chystáte rozšířit kuchyni o něco, co v ní dlouho chybí, tým našich specialistů a techniků najde řešení na míru. Navíc nabídku a její zpracování přizpůsobíme přesně podle vašich potřeb včetně dopravy a instalace spotřebičů na místě určení.

Navštivte nás v Karel Kováč Centrumv Olomouci a sledujte nás na Facebooku a Instagramu. Neváhejte také kontaktovat přímo majitele centra pana Kováče na tel. 736628021 a sjednat si osobní schůzku s konzultací všech vašich požadavků.