Technická místnost v moderní kuchyni? Samozřejmost

Technická místnost v moderní kuchyni? Samozřejmost

Od té doby, co se kuchyně stala středobodem rodinného života, vyplula na povrch palčivá otázka. Kam s těmi všemi věcmi? Potřebujeme je téměř každý den, ale do vitríny je určitě dávat nebudeme. Moderní bydlení sice skýtá řadu výhod, ale pořádný sklep, aby člověk pohledal. Navíc. Kdo chce chodit do sklepa prát, skladovat zásoby nebo dvakrát denně pro koště? Na všechny podobné otázky stačí dvouslovná odpověď – technická místnost.

Multifunkční technická místnost v kuchyni

Byly to právě zdlouhavé cesty do sklepa, nevzhledně zarovnané vysavače za dveřmi a další problémy, které daly vzniknout moderní kuchyňské technické místnosti.  A nejedná se pouze o prostý odkládací prostor, ale rovněž do posledního detailu naplánované pracovní prostředí. Prádlo, čistící prostředky, zásoby, recyklace a spotřebiče. To všechno v ní najde své místo. Z multifunkční technické místnosti se tak rázem stane prostor, ve kterém budete rádi pracovat a který je především sladěn se všemi vašimi požadavky. V první řadě je kladen důraz na funkčnost a chytřejší řešení problematiky designového uspořádaní domácnosti. Technická místnost pak může být oddělena, nebo naopak přímo zakotvena do kuchyně. Každá skříňka pak najde svůj účel. Pro perfektní sušení a praní prádla využijete členitou pracovní desku a řadu výsuvů, které vám usnadní život. Vše je inteligentně zabudováno do jednoho celku. V neposlední řadě pak celý prostor poskytne řadu úložných prostor pro věci, které si zkrátka na poličku nevystavíte, ale potřebujete je každý den. Od smetáku až po různé čistící prostředky.

Vyzkoušejte si vaření s kuchyňskými spotřebiči Gaggenau

Co by to bylo za moderní kuchyni, bez pokrokových spotřebičů německé značky Gaggenau. Pokud přemýšlíte o pořízení kvalitních spotřebičů do vaší kuchyně, máme pro vás zajímavé zprávy. Navštivte nás v olomouckém centru Karel Kováč. Ukážeme vám veškeré výhody moderní kuchyně a s ní spojených spotřebičů v praxi. Rádi byste si nejdřív všechno v klidu vyzkoušeli? Výborně. Zorganizujeme pro vás prezentační vaření v našem moderním olomouckém showroomu, abyste nekoupili zajíce v pytli, ale připravili si ho třeba na moderních spotřebičích značky Gaggenau. V případě koupě nové kuchyně vám pak společně s jejím projektem navrhneme také ideální ergonomické umístění pracovní plochy, všech úložných prostor a spotřebičů podle vašich představ.