Stylová kuchyně S-Line 201 v akční nabídce

Stylová kuchyně S-Line 201 v akční nabídce

Vaše milovaná, stávající kuchyň už pomalu dosluhuje a vy se poohlížíte po nové? Přemýšlíte nad moderní kuchyní, která splní veškeré nároky na kvalitu, stane se středobodem vašeho rodinného života a zároveň nebude stát celé jmění? V Karel Kováč Centrum vám už po druhé v krátkém sledu nabízíme další typ kuchyní řady S-Line ve výhodné akční nabídce.

Stylová kuchyně, která vydrží každodenní nápor

V únoru jsme vám přinesli výhodnou nabídku kuchyně S-Line 101. Díky velkému zájmu jsme se rozhodli nabídku ještě vylepšit. Tentokrát vám nabízíme ještě o stupeň vyšší kuchyni S-Line 201, která vás ohromí především úchvatným designem, praktičností a netušenou výdrží. To všechno v akční nabídce včetně moderních spotřebičů Bosch, dřezu, baterie a šikmého odsavače firmy FRANKE za 159 900 Kč včetně DPH. Co tedy koupí všechno tedy získáte?

Stylová kuchyně S-Line 201
Horkovzdušná trouba Bosch
Varná deska Bosch
Vestavěná lednice a myčka Bosch
Baterie
Šikmý odsavač FRANKE

Stylová kuchyně S-Line 201 a její provedení

Cítíte tu atmosféru, to pravé teplo domova? Přesně takový pocit ve vás stylová kuchyně S-Line 201 dozajista vyvolá. Krása tkví v jedinečnosti a jedinečnost tkví v kráse. Tím se tato kuchyně původem z Německa řídí v každém detailu.
Zdařile kombinovaná imitace starého dubu synchropor a lakovaného šedého laminátu působí elegantním dojmem. Prostorná pracovní deska vám umožní připravovat hned několik pokrmů najednou a určitě vás potěší také prakticky integrované spodní led osvětlení. Za zmínku rozhodně stojí bezmadlové (bezúchytové) puristické provedení hlavní části, které posiluje celistvost a výdrž kuchyně společně se zasouvací a tlumící technikou šuplíků Motion. Celý koncept uspořádání kuchyně pak ideálně doplňuje obytný prostor s impozantní knihovnou.

Stylová kuchyně S-Line 201 je pro vás to pravé pokud

• Požadujete kvalitu, funkčnost a moderní provedení
• Hledáte kuchyni v příznivé cenové relaci
• Potřebujete kuchyni, která vydrží každodenní zacházení celé rodiny
• Toužíte po kuchyni, která se vám sama ergonomicky a designově přizpůsobí podle vašich představ
• Chcete kuchyni, která je plně vybavená moderními spotřebiči

Rozmýšlíte si koupi stylové kuchyně S-Line 201?

Zvažujete koupi stylové kuchyně S-Line 201? Zašlete nám krátký poptávkový formulář nebo nás rovnou kontaktujte telefonicky. Naši specialisté vás předem informují o všech možnostech. Navíc se na svou vytouženou novou kuchyni můžete po domluvě přijet předem podívat do našeho modernizovaného olomouckého showroomu. A všechno si řádně prohlédnout i vyzkoušet.


Co od nás můžete čekat, pokud si podáme ruce? Nejdříve vám projekt podrobně představíme v naší 3D vizualizaci. Dále se postaráme se o kompletní montáž včetně dalších instalací spotřebičů a individuálně dopracujeme veškeré ergonomické detaily na míru. To znamená, že vaši novou stylovou kuchyni S-Line 201 detailně ergonomicky přizpůsobíme vaší výšce a proporcím prostoru, kde bude umístěna.


Navíc si s sebou vezme vaši stávající kuchyň a postaráme se o její likvidaci. A to nejlepší na konec. Po dobu 5 let vám garantujeme profesionální servisní kontrolu. Z toho všeho vychází nádherná, kvalitní a odolná kuchyně ve vynikajícím poměru cena - kvalita se zárukou odborných kvalit Karel Kováč Centrum.


Chcete se nás zeptat na další detaily? Neváhejte nás kontaktovat.


Těšíme se na vás v Karel Kováč Centrum