Spotřebiče Gaggenau vnáší inovativní řešení do vaší kuchyně

Spotřebiče Gaggenau vnáší inovativní řešení do vaší kuchyně

Kuchyňské spotřebiče Gaggenau jsou zárukou preciznosti a kombinace průlomových technologií s osobitým designem. Díky staleté tradici stála tato německá značka u zrodu několika přelomových systémů a v současné době působí jako černý kůň na trhu s kuchyňskými spotřebiči té nejvyšší možné kvality. Nyní je máte možnost osobně vyzkoušet a přesvědčit se o jejich výhodách.

Gaggenau nabízí automatické parní čištění

Prvopočátky slavné německé značky Gaggenau sahají až 300 let zpět, kdy Ludwig Wilhelm von Baden založil v městě Gaggenau první kovodělnou výrobu. Díky neměnným atributům nejvyšší kvality, jednoduché obsluhy a spolehlivosti, se postupem času staly kuchyňské spotřebiče Gaggenau synonymem exkluzivity, ale také moderních technologií v kulinářství. Důmyslné funkční systémy daly vzniknout přelomovým produktům jako je celoplošná indukční varná deska nebo vestavěná pečící trouba. A inovativní přístup značce vydržel až do 21. století. V současné době firma například uvedla na trh plně automatické čištění pečící trouby. Technologicky dokonalý systém parního čištění pak samozřejmě ovládáte pouze jedním tlačítkem. Stejně jako řadu dalších funkcí včetně dokonalého nastavení teploty. Veškeré spotřebiče jsou rovněž navrhovány na míru, aby vyhovovali i těm nejnáročnějším požadavků. Zkrátka vše pro váš dokonalý hlavní chod.

Chcete si spotřebiče Gaggenau nejdříve osobně vyzkoušet?

Přemýšlíte o pořízení některého z luxusních kuchyňských spotřebičů značky Gaggenau? Máme pro vás dobré zprávy. Navštivte nás v olomouckém Centru Karel Kováč. Pokud vás zajímají všechny výhody spotřebičů v praxi a rádi byste si nejdřív všechno v klidu vyzkoušeli, zorganizujeme pro vás prezentační vaření v našem moderním olomouckém showroomu. V případě koupě nové kuchyně vám pak společně s jejím projektem navrhneme také ideální ergonomické umístění spotřebičů na míru. Zařídíme také dopravu na místo určení a profesionální montáž, kterou vyladíme do posledního detailu. Samozřejmostí je také kompletní záruční servis všech spotřebičů i vaší kuchyně.