Renovace bytu v historickém centru Prahy

Renovace bytu v historickém centru Prahy

V následujících měsících vám přineseme seriál krátkých studií kuchyní a dalších interiérů, které jsme realizovali po celé ČR i v zahraničí. Vy se tak můžete na vlastní oči podívat, jak takové kuchyně, jídelny, obývací pokoje, ložnice nebo koupelny po renovaci vypadají a třeba načerpáte potřebnou inspiraci.

Renovace bytu v Praze s Karel Kováč Centrum

Máte dojem, že by vaše kuchyně, jídelna nebo ložnice zasloužila nový háv? Pojďte se s námi podívat, jak takové stylové omlazení bytu může vypadat.

Před dvěma lety jsme kompletně renovovali byt v historickém centru Prahy koncipovaný pro dvě osoby. Zaměřili jsme se na kuchyni, jídelnu, koupelnu i ložnici a prostory vybavili novým nábytkem, spotřebiči i doplňky na míru.

Klienti si vybrali kuchyni Schüller řady C v olejové barvě bílého dubu, kterou jsme sladili s podlahou bytu. Celou kuchyni jsme výrazně proporčně a materiálově dopracovali dle zadání architekta a zakomponovali vestavné spotřebiče Siemens a dřezy Blanco. Využili jsme pracovní plochu Corian tloušťky 80 mm a veškeré komponenty jsme ergonomicky upravili na vyšší postavy klientů. V případě jídelny a dalších místností jsme využili vestavné skříně z našeho katalogu, které jsme opět dopracovali dle konkrétních prostor.

Nutno dodat, že jednání s klientem probíhalo od začátku, až po finální dokončení renovace naprosto bez problémů a k oboustranné spokojenosti. A to i proto, že už se jednalo o třetí realizaci v řadě, kterou jsme pro něj v Karel Kováč Centrum realizovali.

„Zatím jsem pořizoval 3 kuchyně, vždy od firmy pana Kováče. Nejvíce jsem si vždy cenil spolehlivosti a to co se kvality kuchyně týče, včasnosti dodávky, dotahování i malých detailů a v neposlední řadě i přístupu pracovníků při samotné montáži. Důkazem spojenosti je ostatně objednávka čtvrté kuchyně do rodiny." J.M.

Kuchyně Schüller? Kvalita a luxus bez kompromisů

Přemýšlíte také nad renovací bytu? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo telefonicky. Nejdříve si vyslechneme vaše představy o celkovém provedení, stylu i rozpočtu a vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Poté zaměříme prostory a vaši novou kuchyni nebo jídelnu vám ukážeme ve 3D vizualizaci.

Dále se postaráme o kompletní montáž včetně dalších instalací spotřebičů. K vaší libosti ergonomicky dopracujeme veškeré proporční detaily na míru a starou kuchyň vezme s sebou. Takže po nás nezbude žádná spoušť. Navíc vám garantujeme servisní kontrolu po dobu 5 let, takže stačí kdykoliv zavolat a hned jsme u vás.

Kuchyně Schüller je pro vás to pravé pokud

Chcete spolehlivost, funkčnost a kvalitu

Hledáte luxusní kuchyni bez kompromisů – rastrový systému umožňuje téměř libovolné plánování

Potřebujete kuchyň výše nebo níže, než je běžné – respektujeme vaše pohodlí při vaření

Rádi si sami vybíráte – poskytujeme přehledné a srozumitelné materiály i katalogy

Chcete kuchyň, která se vám přizpůsobí – flexibilně měníme nabídku dle vašich představ

Chcete se na svou kuchyni nejdříve podívat, všechno si ohmatat a poradit se s odborníky? Stavte se u nás v novém olomouckém showroomu, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet veškeré výhody a přednosti kuchyní Schüller.

Příště nashledanou u další realizace

Karel Kováč Centrum

Před dvěma lety jsme kompletně renovovali byt v historickém centru Prahy koncipovaný pro dvě osoby
Renovace bytu v centru Prahy
Před dvěma lety jsme kompletně renovovali byt v historickém centru Prahy koncipovaný pro dvě osoby