Podle nezávislého testu patříme mezi nejlepší kuchyňská studia v Olomouci

  • Úvod
  • Aktuality
  • Podle nezávislého testu patříme mezi nejlepší kuchyňská studia v Olomouci

Vstup do nového roku jsme započali velmi příjemnou zprávou. Naše jméno Karel Kováč Centrum se objevilo v seznamu nejlepších kuchyňských studií v Olomouci! I přes bohatou konkurenci známých jmen jsme podle nezávislého testu, který proběhl na recenzním portálu Entuzio.cz, obstáli na úžasném druhém místě.  

Hodnocené výhody i nevýhody kuchyňských studií 

Jaká jsou dle Entuzio všechna nejlepší kuchyňská studia v Olomouci pro rok 2022? Pokud si chcete prohlédnout veškeré hodnocené výhody i nevýhody, kompletní článek najdete zde

V Entuzio.cz je tvorba srovnávacích testů hlavní misí a snaží se pomáhat čtenářům dělat moudrá rozhodnutí právě při výběru služby nebo produktu. 

Pozitivní recenze od zákazníků 

Za skvělé umístění vděčíme mimo jiné také vám – spokojeným zákazníkům, kteří nám zanechávají pozitivní recenze. Ty totiž patří mezi hlavní posuzované faktory. Celý popis výběru produktů pro hodnocení do žebříčků Entuzio.cz máte k dispozici k nahlédnutí zde.

Jste z minulosti spokojeni s výsledkem nové moderní koupelny nebo kuchyně na míru? Budeme vám vděčni za zanechání recenze na profilu Google nebo naší Facebookové stránce

I přes bohatou konkurenci známých jmen jsme  obstáli na úžasném druhém místě.
Karel Kováč Centrum se objevilo v seznamu nejlepších kuchyňských studií v Olomouci
I přes bohatou konkurenci známých jmen jsme obstáli na úžasném druhém místě.