Objevte kvalitní kuchyně Nolte v katalogu INNOVATIONS 2020

Objevte kvalitní kuchyně Nolte v katalogu INNOVATIONS 2020

Nedávno jsme vám v Karel Kováč Centrum představili exkluzivní novinku! Do našeho portfolia totiž přibyly kvalitní kuchyně Nolte. Ověřený výrobce nábytku je podle institutu DISQ již od roku 2015 každoročně vyhlašován jako nejoblíbenější značka kuchyní v Německu. Zároveň se jedná o druhého největšího německého výrobce kuchyní, který v prémiové kategorii drží dokonce první místo. A právě teď máte jedinečnou možnost nahlédnout do designového katalogu INNOVATIONS 2020, ze kterého si vybere početná rodina i ty nejnáročnější fajnšmekři.

Inovativní trendy a rozpočtová flexibilita

Pro rodinnou značku Nolte Küchen, s historií sahající až do roku 1955, je prostor kuchyně mnohem víc než jen místnost. Je to srdce, komunikační centrum domova a rodinného života. Proto vám pro následující rok 2020 nabízíme různé druhy nábytkových inovací a kuchyňských návrhů, které potěší nejednu rodinu i jednotlivce. Od optimálního řešení technické místnosti, až po praktické pojetí kuchyňského prostoru. S citem pro detail, do posledního úchytu. To vše s přívětivou flexibilitou pro váš rozpočet.

Kvalitní kuchyně Nolte nabízí optimální řešení prostoru pro každého

V dnešní době je dostatečný domácí prostor brán jako výsada. Co uděláme s prostorem, který máme k dispozici, je tak o to důležitější. Proto vám letos ve spolupráci s Nolte Küchen nabízíme různé možnosti pro vytváření individuálně přizpůsobených kuchyní, díky nimž se budete cítit opravdu jako doma. Tam, kde je vše po ruce, každá nádoba má své místo a zároveň je na každý kus nábytku radost pohledět.
Platinově šedá nabízí ideální, neutrální barvu, kterou můžete libovolně kombinovat s nejnovějšími odstíny jako henna červená nebo levandule. Pokud jde o dřeviny a kamenné dekory, k dispozici máte také celou řadu možností. Rozhodnete se pro stříbro, nebo mocha, popelavý tón? Moderní pojetí nabízí využití proužkovaných trámů nebo trendy mramorové hnědi, pro dotvoření osobitého stylu.
Chápeme vaše přání dokonale uspořádané kuchyně! Takže vám základě letitých zkušeností pomůžeme s vytvořením praktické a logicky navržené technické místnosti, která vám ulehčí každodenní rodinný život a umožní přehledně skladovat, na co si vzpomenete.

Nolte potěší moderním provedením i designovou linií MATRIX ART

Kvalitní německé kuchyně Nolte si nemusí vynucovat pozornost, stejně si je na první pohled zamilujete. Žádná nevkusná nebo povrchní barevná lákadla. Diskrétní styl s moderním pojetím klasického designu. Lemované čelní plochy TORINO LACK, vitríny z manganového bronzu nebo tenké pracovní desky. Úchytky ve stylu Art Deco. To jsou přednosti, na kterých kuchyně klasické linie kuchyní Nolte staví.

Ale pozor. Tím to nekončí. Nolte se pyšní také designovou linií MATRIX ART, která nabízí dokonalou kombinaci elegance, která snoubí rovné linie a puristické provedení. Precizní, německé zpracování navíc zaručuje kvalitu v každém detailu.

Rok 2020 přeje elegantním kuchyním v platinových variantách

Platinová šedá je ideální barva pro jakékoliv interiérové provedení. A navíc příliš nezatíží váš rozpočet. Nadčasová barva kombinuje tóny našedlého, studeného papyru a teplejšího odstínu sahara, které dokonale doplňují každé barevné spektrum. Platinová šedá je navíc k dispozici v různých cenových skupinách. Od melaminové pryskyřice, až po vysoce lesklý, originální lak, případně beton. Vše v zájmu moderního stylu kuchyňského prostředí, ve které lze kombinovat mnoho dalších módních barev. Podle vkusu.

Kuchyně NOVA LACK 73P – šedá platina, vysoký lesk

Stylová červená barva v odstínu henna přináší teplo a nabízí harmonický nádech v jinak monochromatické kuchyni. V kombinaci s platinovou šedou vytváří útulnou atmosféru v exkluzivním a praktickém provedení.

• Doplňkové prvky LM5 – Lak, červená henna, soft, mat
• Pracovní plocha U23 – Black PRO

Kuchyně MANHATTAN UNI 48P – Šedá platina

Moderní, designově laděná kuchyně odkrývá další aspekty platinové šedi. V kombinaci s popelavě stříbrnou a levandulovou barvou dává kuchyni svěží, skandinávský nádech. Obzvláště působivý je také vyvýšený systém poliček, který na první pohled vypadá jako přední stěna, ale při bližším pohledu odhalí také interiér v jemné barvě levandule.

• Doplňkové prvky LAV - Lavender
• Pracovní deska E33 – Popelavě stříbrná
• Úchopy 318 – Ocelově nerezový design

Kuchyně PORTLAND 405 - Cement, safír, šedý

Od svého zavedení se kuchyně PORTLAND ve dvou variantách achátové šedé a antracitové, stala kvintesencí skvělého využití cementového stylu. V roce 2020 představujeme třetí barevnou variantu, která tentokrát dokonale interpretuje designovou myšlenku betonu. Provedení šedý cement, safír nabízí neutrálně laděnou, světlou přední stranu, která umožní hravě dotvořit působivý vzhled kuchyně v kombinaci s TAVOLA, dub pinot.

• TAVOLA 571 - Dub pinot
• Pracovní deska Z15 – Cement, safír, šedý

Prohlédněte si celý katalog INNOVATIONS 2020.

Kvalitní kuchyně Nolte od Karel Kováč Centrum

Máte vybráno? Popište nám svou představu pomocí poptávkového formuláře, nebo zavolejte přímo majiteli firmy, panu Karlu Kováčovi na tel. +420 736 628 021. Nejste si jisti rozměry, nebo máte otázky ohledně ceny? Neváhejte a kontaktujte nás. Poradíme vám s výběrem a domluvíme se na přijatelné ceně i typu provedení.

Vyslechneme vaši představu – Pomůžeme s výběrem té pravé kuchyně, která odpovídá vašemu životnímu stylu. Bez kompromisů.

Doprava až k vám - Kuchyni a další nábytek dovezeme až k vám. Ať jste odkudkoliv.

Změříme váš prostor a navrhneme to nejlepší řešení – Využijte každý centimetr úložných prostor a získáte tak místo pro rodinný život.

Vaši novou kuchyni Nolte si prohlédnete v 3D vizualizaci – Vžijte se do toho, jak vám bude budoucí kuchyň vyhovovat. A nebojte se měnit detaily.

Postaráme se o kompletní montáž včetně instalací – Pracujeme se dřevem, vodou i elektřinou. Postaráme se o montáž a individuální dopracovaní do poslední poličky.

Plníme termíny – Zakládáme si na plnění stanovených dat. Takže se na novou kuchyni nebudete těšit ani o den déle.

Servisní kontrola – Občas zkrátka vše nefunguje, jak má. Naši technici vám proto rádi přijedou dotáhnout dvířka, spravit pojezd na šuplíku nebo vyměnit háčky.

Opravíme případné nedostatky – Počítáme s tím, že se vám může kuchyně časem opotřebovat, poškodit nebo ztratit lesk. Starosti nechte na nás a užívejte si důležitější věci.

Vaše centrum dobrých kuchyní Karel Kováč Centrum

Kuchyně NOVA LACK 73P – šedá platina, vysoký lesk. Stylová červená barva v odstínu henna přináší teplo a nabízí harmonický nádech v jinak monochromatické kuchyni.
Kuchyně NOVA LACK 73P
Kuchyně NOVA LACK 73P – šedá platina, vysoký lesk. Stylová červená barva v odstínu henna přináší teplo a nabízí harmonický nádech v jinak monochromatické kuchyni.
  • Kuchyně NOVA LACK 73P – šedá platina, vysoký lesk Doplňkové prvky LM5 – Lak, červená henna, soft, mat, pracovní plocha U23 – Black PRO
  • Kuchyně NOVA LACK 73P  Pracovní plocha U23 – Black PRO
  • Kuchyně MANHATTAN UNI 48P – Šedá platina Doplňkové prvky LAV - Lavender
  • Kuchyně MANHATTAN UNI 48P  Kuchyně MANHATTAN UNI 48P , doplňkové prvky LAV - Lavender, pracovní deska E33 – Popelavě stříbrná, Úchopy 318 – Ocelově nerezový design
  • Kuchyně PORTLAND 405 - Cement, safír, šedý  TAVOLA 571 - Dub pinot
  • Kuchyně PORTLAND 405 Pracovní deska Z15 – Cement, safír, šedý