Moderní betonový design vdechne vaší kuchyni duši

Kuchyně v moderním betonovém designu

Designová a zároveň neformální kuchyně nemusí nutně znamenat pouze kombinaci barev a dřevěných nebo plastových komponent. Prim totiž může hrát i kov. Z vaší kuchyně se rázem stane minimalisticky vyhlížející oáza klidu, která bude „cool" a zároveň dá zapomenout mýtům o chladném prostoru. Jak toho docílit se dočtete v novém článku.

Osobitý desing a špičkové provedení kuchyně 


Masivní čelo bez zbytečných úchytek dává kuchyni s betonovým designem ráz bytelnosti, na druhé straně tu ale stojí jemné detaily, které jí dávají punc něčeho křehkého. Chladné tóny hlavních částí jsou chytře doplněny o komponenty v teplejších odstínech, což dává kuchyni tolik potřebnou domácí atmosféru. A co především, zcela vyvrací mýtus o chladně vyhlížejícím betonovém prostoru. Kombinace tmavě šedého betonu a přírodního křemenu naopak dává vyniknout jednotlivým detailům, že z nich sotva spustíte oči. A ruce.

Technika TIP – ON dává kuchyni nečekaný rozměr


Že vám při vaření chybí tvůrčí svoboda? Nebaví vás neustále otevírat těžké police s hrnci a cedník je vždy až na spodu regálu? Nabízíme řešení. Jednoduchá technika TIP – ON vám nabízí zcela nový rozměr. Stačí jemný dotyk konečky prstů, zásuvka s nádobím se ihned otevře a sama lehce vyjede. Dobývání přeplněných úložních prostor se tak jednou pro vždy stane minulostí. Kuchyňský komplet je navíc doplněn řadou praktických zásuvek doplněných elegantně naplánovanými spárami, které dokreslují ryzí design celého prostoru.

Moderní kuchyně v betonovém designu samozřejmě dbá na všechny moderní výdobytky. Nabízí pokročilé funkce jako induktivní nabíjecí stanici, integrovaný zvukový systém a řadu dalších novinek, které vám ulehčí strávený čas za plotnou a přetvoří ho v zábavu. Možná i v umělecké dílo, to už záleží na vás.

Přijďte si k nám vyzkoušet veškeré výhody moderních kuchyní a navštivte nás v olomouckém showroomu. Rádi vám zodpovíme všechny otázky a ukážeme různé možnosti realizace, které z vaší nové kuchyně udělají středobod rodinného života.

Moderní kuchyně v betonovém designu
Moderní kuchyně v betonovém designu
Moderní kuchyně v betonovém designu