Kuchyně v přírodním stylu

Kuchyně v přírodním stylu

Přirozenost a návrat ke kořenům se nepromítá jen do zdraví a módy, ale i do všech dalších aspektů běžného života. A kuchyně nezůstává stranou.

Síla kuchyně je v estetice a detailu

Jsou to právě ty nepatrné detaily, které dělají náš život tak krásný. Totéž platí i o moderní kuchyni v přírodním stylu. Barevně odsazený regál s osvětlením, nebo zajímavý stropní regál. A mnoho dalších způsobů, které dokážou vaši kuchyni vytrhnout z běžné rutiny a dát jí nádech jedinečnosti. Představte si takovou menší pracovní plochu zabudovanou do vaší kuchyně? Působí esteticky, decentně, ale především se jedná o praktickou ukázku toho, jak lze skloubit moderní design s užitečnými komponenty. V případě kuchyní v menších bytech se jedná o prvky k nezaplacení.

Dokonalost tkví v estetice. Přímočaré linky jsou zdůrazněny vodorovnými úchytovými prohlubněmi a obrazem spár. Kuchyňské čelo v plné míře uplatňuje svou přirozenou krásu. A obvodová úchytná prohlubeň tomu všemu dává pocit, jako by pracovní deska plavala.

Optické rozlišení, nebo funkční vrchol?

Obložením výklenku můžete vykouzlit nejen osobitý design, ale i další možnosti úložných prostor. Ve spojení s panelovým systémem tak můžete vědomě prezentovat vaši kuchyni jako originální zákoutí plné tvarů a jedinečného designu.

Luxusní kuchyně, které se přizpůsobí

Hledáte přírodní kuchyni, která umocní teplo domova a přitom vyjádří váš osobitý životní styl? Milujete starobylé provedení a kuchyně ve vysokém lesku vám nic neříkají? Jste nároční a toužíte po originálním uspořádání kuchyně, které by vyhovovalo vašim každodenním potřebám? Lákají vás kuchyně do U,  atypické a flexibilní křivky nebo prostě jen potřebujete praktické řešení podkrovní kuchyně? Kuchyně Schüller se dokonale přizpůsobí každému požadavku a snoubí dokonalé provedení dle vašich představ s moderními technologiemi.

Díky napojení na stejnojmenného německého výrobce nábytku a kuchyní Schüller plně využíváme všech technologických výhod a klientům nabízíme odpovídající kvalitu. Spolupracujeme také s dalšími ověřenými výrobci spotřebičů jako Miele, Gaggenau, Bosch-Siemens, Orme, Clever nebo Homes. Zakládáme si na preciznosti a především na přesném plnění vašich představ. Proto v rámci služeb poskytujeme také individuální dopracování jednotlivých komponentů, které kuchyňskému nábytku dávají dokonalou finální podobu.