Kuchyně Schüller snoubí eleganci, preciznost a praktičnost

Kuchyně Schüller snoubí eleganci, preciznost a praktičnost

Jen málo kuchyní se může pyšnit dokonalou souhrou barev, stylu a precizním provedením jako ocelově-bronzová kuchyně TARGA od německé značky Schüller. Luxusní řada C sama o sobě nabízí jeden skvost za druhým. Ten, kdo si ale potrpí na tmavší design, temnější barvy a kovový nádech, najde v tomto metalovém skvostu skutečný grál elegance mezi kuchyněmi.

Kuchyně TARGA vábí na elegantní spojení černé a bronzové


V první řadě na vás zapůsobí mohutné čelo bronzové barvy a černě lávový panel s tmavými detaily. Vše působí elegantně, nadčasově a kuchyňský prostor získává hmatatelný nádech luxusu. Prim hraje volitelné podsvícení a různé druhy osvětlení, které na čelo i desku vrhá různé stíny a kuchyňský prostor doladí efektivními akcenty.


Pokud se tu bavíme o tom, že je kuchyně dokonalá po své estetické stránce, musíme stejnou měrou pochválit i její praktičnost. Co by byl moderní panel bez vhodného příslušenství? Tuto otázku si zřejmě kladli i designéři německé firmy Schüller. Proto vznikl důmyslný panel systém, díky kterému na kuchyňském panelu najdeme hned několik každodenních pomocníků. Praktičnost na prvním místě, ale? Opět se myslelo na celkový vzhled, a tak se i tyto menší komponenty prezentují temně černou onyx barvou v kombinaci a elegantním nádechem ocelové. Ať už háčky pro kuchyňské náčiní, odkládací regál na různé dózy s kořením, oleje nebo blok na nože k zavěšení. Všechno hraje svou roli. Esteticky a funkčně. Výsledkem je dokonale vyhlížející kuchyně, která se rychle stane radostným a noblesním středobodem vašeho života.


Luxusní kuchyně Schüller od Karla Kováče


Přemýšlíte také nad vysněnou kuchyní? Není nic jednoduššího, než nás nezávazně kontaktovat přes poptávkový formulář, emailem nebo telefonem. Vyslechneme si vaše představy o provedení kuchyně, stylu i rozpočtu. Poté zaměříme prostory a vaši novou kuchyň vám nejdříve ukážeme ve 3D vizualizaci. Dále se postaráme o kompletní montáž včetně dalších instalací spotřebičů. A co víc? K vaší libosti dopracujeme veškeré nedostatky a starou kuchyň vezme s sebou. Takže po nás nezbude žádná spoušť ani potopa. Nakonec vám garantujeme servisní kontrolu po dobu 5 let, takže stačí kdykoliv zavolat a hned jsme u vás.


„Celému týmu společnosti Karla Kováče Centrum patří velké poděkování za kvalitní kuchyň na míru. Během příprav nám naslouchali a vytvořili kuchyň podle našich přání. Oceňujeme zkušenosti, profesionální přístup od grafické podoby návrhu kuchyně až po její realizaci. Kuchyň máme již 5 let, jsme velice spokojeni. Spolupráci se společností Karla Kováče vřele doporučujeme. Ještě jednou díky."

Lukáš Váhala


Chcete se na svou kuchyni nejdříve podívat, všechno si ohmatat a poradit se s odborníky? Stavte se u nás v novém olomouckém showroomu, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet veškeré výhody a přednosti kuchyní Schüller, next125 nebo naší produktové řady kuchyní S-line.

Kuchyně Schüller snoubí eleganci, preciznost a praktičnost
Kuchyně Schüller snoubí eleganci, preciznost a praktičnost
Kuchyně Schüller snoubí eleganci, preciznost a praktičnost