Kuchyně a technická místnost jako inteligentní řešení malého bytového prostoru

  • Úvod
  • Aktuality
  • Kuchyně a technická místnost jako inteligentní řešení malého bytového prostoru

Kuchyně a technická místnost jako inteligentní řešení malého bytového prostoru

Žijete ve městě? Pokud ano, tak nám dáte za pravdu. Ve většině bytů není místa nazbyt! Proto je potřeba v omezeném bytovém prostoru dokonale využít každý metr čtverečný, stěny i strop. Například pro uložení potravin, domácích spotřebičů, čistících prostředků i prádla. Nebo třeba jízdního kola. A naše řešení? Optimálně vybavená technická místnost s praktickým uspořádáním polic. Aby vám při každodenní využívání posloužila jako přehledné úložiště, sklepní kóje, pracovna, botník i prádelna zároveň. Více se dočtete v novém článku od Karel Kováč Centrum.

Urbanistické pojetí bytových interiérů sází na technickou místnost

V moderních městských bytech, ale i ve starších zástavbách je životní a užitný prostor stále v rozporu. Bytová jednotka mnohdy nemá ani sklepní kóji a provedení interiéru neumožňuje příliš velké možnosti skladování věcí, které ke každodennímu životu zkrátka patří. Problém s prostorem se týká všech částí bytu. Od obývacího pokoje, přes chodbu, koupelnu i ložnici. Kuchyně nevyjímaje. Proto se moderní návrhy bytových interiérů a nábytku zaměřují především na provzdušnění a dostatek úložných prostorů.
Ideálním řešením těchto starostí se v menších bytech stává technická místnost. Nevyžaduje moc místa, je optimálně vybavená a nabízí komplexní úložný systém. Včetně pračky, pracovní desky, praktického botníku, zásuvek a dostatku místa pro rodinné zásoby.

Integrované úložné systémy nahradí sklep i prádelnu

Ve městě jsou nastaveny určité trendy. Auto téměř nepotřebujete, potraviny nakoupíte rychleji na kole a občas jdete radši pěšky. A některé trendy se neustále opakují i v pojetí současných kuchyní. Například kuchyně s prostornou pracovní deskou, různými výklenky, barevnými tapetami a také se „starými, dobrými" bedýnkami. Perfektně integrovaný úložný prostor na ovoce i zeleninu, který ocení snad každý, kdo tráví více času vařením. Ve stylovém, up to date designovém řešení. A můžeme pokračovat.

Máte k dispozici pouze malý sklep nebo snad nemáte žádný? Bydlíte v pátém podlaží bez výtahu? Pak jistě uvítáte další úložné prostory v kuchyni. Spousta místa pro všechny věci, které každá rodina potřebuje. Praktické komody s boxy, zkosené regály a rafinované výklenky činí z kuchyně optimální prostor se všemi potřebnými funkcemi. Co třeba tohle. Bedny na nápoje jednoduše „vložíte dovnitř". Takže pak můžete jednotlivé lahve pohodlně vyndávat. Nemusíte vždycky vyskládat celou skříň a zase to do ní složitě skládat. A je po starostech.

Naše kuchyně a technická místnost s praktickými výsuvy vám usnadní život

Představte si ideální prostor s různými regály na čisticí prostředky a další věci, který zároveň nabízí dostatek místa pro komfortní pohyb. A navíc působí uklizeně, což oceníte třeba před návštěvou. Proto by vaše kuchyně, obývací stěna, technická místnost nebo vestavěná skříň neměla opomíjet uzavřené jednotky. Za všemi košťaty, kbelíky, rukavicemi i vysavačem prostě zavřete dvířka. A stejně tak to uděláte s málo využívanými kuchyňskými spotřebiči. Chcete ulehčit životnímu prostředí a pořádně třídit odpadky? Potřebujete něco v kuchyni schovat a zase vyndat několikrát denně? Nabízíme optimální řešení v podobě vnitřních zásuvů, které vám během vteřiny umožní uschované věci snadno vyjmout a zase uložit zpět.

Nejen design, barvy a materiály tvoří funkční kuchyni. Prim hraje také inteligentní vnitřní vybavení úložných prostorů, polic, zásuvů i háčků, které společně utváří prostor, kde má všechno své místo. Chytře organizovaný prostor vám nejen ulehčí práci, ale i čas a mnoho cest po schodech. A to nejlepší na konec. Technickou místnost lze perfektně naplánovat společně s našimi kolekcemi kuchyní next125, Schuller C, S-Line nebo Nolte. Zcela podle vašeho přání a požadavků. Stačí si jen vybrat.

Mrkněte na celý katalog "Look_book" německé značky kuchyní Schuller.

Zaujaly vás kuchyně s technickou místností od Karel Kováč Centrum?

Popište nám svou představu pomocí poptávkového formuláře, nebo si domluvte osobní schůzku přímo s majitelem firmy, panem Karlem Kováčem. Třeba na telefonním čísle +420 736 628 021. Nejste si jisti rozměry, detaily nebo máte otázky ohledně ceny? Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté vám s čímkoliv rádi poradí a pomohou s výběrem.

Těšíme se na návštěvu v našem olomouckém showroomu

Karel Kováč Centrum

Stylové a praktické řešení úložných prostor
Designové kuchyně v retro koncepci
Stylové a praktické řešení úložných prostor
  • Schuller C collecton BIE 1 Stylové a praktické řešení kuchyně s úložnými prostory.
  • Schuller C collection BIE 2 Stylové a praktické řešení kuchyně s úložnými prostory.
  • Schuller C collection TAR Stylové a praktické řešení kuchyně s úložnými prostory.
  • Schuller C collection TAR 2 Stylové a praktické řešení kuchyně s úložnými prostory.
  • Schuller C collection CAA Stylové a praktické řešení kuchyně s úložnými prostory.
  • Schuller C collection CAA 2 Stylové a praktické řešení kuchyně s úložnými prostory.