Koncept City Kitchen jako ideální řešení kuchyně v městském bytě

  • Úvod
  • Aktuality
  • Koncept City Kitchen jako ideální řešení kuchyně v městském bytě

Koncept City Kitchen jako ideální řešení kuchyně v městském bytě

Bydlíte v bytovém domě nebo byt disponuje poněkud menším kuchyňským prostorem? Máme pro vás dobré zprávy. Kuchyňský systém City Kitchen totiž myslí právě na takové případy. Díky důmyslnému uspořádání všech komponent se v kuchyňském prostoru efektivně využije doslova každý centimetr místa. Od podlahy, přes kuchyňskou desku až k lustru. Abyste se při vaření cítili komfortně a spokojeně. Více se dočtete v následujících řádcích.

Kuchyňský koncept City Kitchen


Současný trend nahrává stěhování do městských bytů a s tím nastává otázka, jak lidem dopřát více místa v kuchyni, která je situována do malého prostoru? Řada z nás to zná na vlastní kůži. Jak často se v kuchyni hodí každý centimetr navíc, když chystáte více chodů najednou nebo máte k ruce více pomocníků. Kvalitní německé kuchyně Schüller proto přichází s inovativním řešením v podobě kuchyňského konceptu City Kitchen.
Otevřené regálové prvky, výsuvné police a dobré plánování nabízí tolik potřebný úložný prostor, který ocení nejedna vícečlenná rodina, pro kterou se kuchyně stává každodenním středobodem rodinného života. Prim hrají výsuvné regály a police, do kterých elegantně schováte třeba igelitové pytle na odpad, ale i designové nástěnné poličky, které plní účel jako úložiště, ale dotváří i příjemnou domácí atmosféru.

Městská kuchyně v pastelových barvách


Dokonalá kuchyně může být elegantní, efektivně komponovaná a zároveň příjemně barevně sladěná. Zářným příkladem je přirozeně vyhlížející kuchyně v pastelových barvách, která využívá koncept City Kitchen. Měkké barevné odstíny v kombinaci s výrazným čelem z pravého dřeva působí velkoryse dokonce i v malé kuchyni. Eleganci dodávají detaily v podobně kovových úchytů, které snadno vyniknou oproti matným přírodním barvám. Celá kuchyně nechává dojem klidného útočiště před všudypřítomným shonem velkoměsta a snadno se tak stane prostorem pro spokojené vaření, ale i společně trávené chvíle s rodinou.


Zastavte se u nás v Karel Kováč Centrum, kde si v moderním olomouckém showroomu můžete osobně vyzkoušet veškeré aspekty moderní kuchyní Schüller. Seznámíte se s výhodami, které tyto kuchyně přináší a třeba si i něco zkusíte uvařit. Rádi vám se vším poradíme a vaši vysněnou kuchyni neprojektujeme přímo dle proporcí vašeho bytu.

Koncept City Kitchen jako ideální řešení kuchyně v městském bytě