Ekonomické kuchyně S-Line, blíže k lidem

Ekonomické kuchyně S-Line, blíže k lidem

V minulosti jsme řešili takový problém. Jak být blíže k lidem? Jak uspokojit širokou poptávku po kvalitních kuchyních? Hledali jsme tedy způsob, jak vyhovět co nejvíce zákazníkům. A právě proto v roce 2019 přicházíme na trh s novou řadou kuchyní S-Line. Ta je určena pro ty, kteří preferují výhodný poměr cena - výkon a nechtějí slevovat ze svých nároků.

Kuchyně S-Line. Kompromis mezi luxusem a vaší peněženkou

Hledáte kompromis mezi výjimečnou kvalitou a příznivou cenou, ale nechcete polevit z vysokých nároků? Pak jsou pro vás kuchyně řady S-Line ideální řešení. Automatizovaná výroba umožňuje přesné provedení a moderní vzhled dodává kuchyni nádech luxusu. Hlavní výhodou je dlouhodobá životnost, která zajistí výdrž náporu rodinného života a také chytré funkce, které se postarají o vaše pohodlí.

Laserové zpracování hran nebo vnitřní kování nejnovější generace slibuje optickou dokonalost a především žádanou kvalitu i odolnost. Kuchyně řady S-line je možné rovněž zakoupit bez montáže. V tomto případě nabízíme špičkové balení pro následný transport. Můžete také využít nákupu setové varianty s vestavěnými spotřebiči od renomovaných dodavatelů jako Siemens či Bosch. Veškeré kuchyně této řady se pak mohou pochlubit řadou kvalitativních a ekologických certifikátů.

Kuchyně S-Line jsou pro vás to pravé, pokud…

  • Požadujete kvalitu, funkčnost a moderní provedení
  • Hledáte kuchyni v příznivé cenové relaci
  • Potřebujete kuchyni, která vydrží každodenní zacházení celé rodiny 
  • Toužíte po kuchyni, která se vám sama ergonomicky a designově přizpůsobí podle vašich představ
  • Chcete kuchyni podloženou kvalitativními a ekologickými certifikáty

Přemýšlíte nad nákupem některé z kuchyní S-Line?

Pokud právě přemýšlíte, zdali je i pro vás ekonomická kuchyně S-Line to pravé, zašlete nám krátký poptávkový formulář nebo nás rovnou kontaktujte telefonicky. Určitě máte řadu otázek a proto vás předem rádi informujeme o všech možnostech v našem olomouckém showroomu.
Pokud si plácneme, tak k vám zajedeme zaměřit prostory a projekt vám podrobně představíme díky 3D vizualizaci. Dále se postaráme se o kompletní montáž včetně dalších instalací spotřebičů a individuálně dopracujeme veškeré proporční detaily na míru. Navíc si vaši starou kuchyň vezme s sebou a postaráme se o ni. Takže po nás nezbude žádná spoušť ani potopa. A to nejlepší na konec. Po dobu 5 let vám garantujeme profesionální servisní kontrolu.

V Karel Kováč Centrum se vám přizpůsobíme

Veškeré kuchyně a nábytek nabízíme včetně manuálního zapracování s možností individuálních úprav. Ani ergonomicky a technologicky kvalitní produkty totiž nemusí každému stačit. Rozhodli jsme se proto nabízet individuální dopracování různých detailů. Hledáte kuchyni o nestandardních rozměrech? Chcete do své kuchyně komponovat exotické materiály? Chcete kombinovat barevné provedení? Pak vám přijde vhod manuální dopracování vaší kuchyně. A to i v případě úpravy keramické pracovní plochy nebo přizpůsobení ergonomie konkrétnímu uživateli. Mimo špičkového produktu tak získáte ideální prostředí pro přípravu jídel i pro setkávání se s rodinou a přáteli.

Těšíme se na vás v Karel Kováč Centrum