Designové kuchyně MATRIX ART od Karel Kováč Centrum

Designové kuchyně MATRIX ART od Karel Kováč Centrum

Přemýšlíte nad novou kuchyní? Obdivujete čisté linie a vyžadujete léty prověřenou kvalitu, která vydrží? Máme pro vás tip. Nedávno jsme pro vás rozšířili portfolio o zavedenou německou značku Nolte. Koncept MATRIX ART zastupuje v portfoliu Nolte puristické, bezmadlové řešení kuchyní pro milovníky čistých linií. Proto vám s radostí představujeme designové kuchyně MATRIX ART.

Minimalismus a funkčnost. To jsou designové kuchyně MATRIX ART

Designové kuchyně MATRIX ART nabízí dokonalou kombinaci elegance, ve které se snoubí rovné linie, puristická idea a jednoduché tvary. Precizní zpracování zaručuje kvalitu v každém detailu. Prim hraje minimalistická a funkční idea. Designové kuchyně nabízí praktické, bezmadlové provedení a řadu výklopů i výsuvů, které umožnují komfortní pohyb. Příjemný bonusem je také LED osvětlení lemující prostor v místě úchytu, které dodá kuchyním linie MATRIX ART punc originality.

Designové kuchyně MATRIX ART snadno, precizně a bez obav

Zaujala vás řada puristických, designových kuchyní MATRIX ART natolik, že už přemýšlíte nad renovací vaší kuchyně? Výborně. Zašlete nám krátký poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky. Povíte nám svou představu, společně probereme vaše finanční možnosti a připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru. Pokud si plácneme, tak vám nejprve celý projekt představíme díky přehledné 3D vizualizaci. Abyste věděli, na co se můžete těšit.

Náš tým profesionálů z Karel Kováč Centrum se postará o kompletní montáž kuchyně, ale i o instalaci všech spotřebičů. Veškeré proporční detaily nakonec dopracujeme na míru tak, aby bylo vše podle vašich představ.

Dále se postaráme také o vaši starou kuchyni. Odvezeme vše do posledního šroubku, takže po nás nezbyde žádná spoušť. A to nejlepší nakonec. U všech našich kuchyní garantujeme profesionální servisní kontrolu po dobu 5 let. Stačí zvednout telefon a jsme u vás co nevidět.

Zastavte se v našem olomouckém showroomu Karel Kováč Centrum

Rádi byste svou novou kuchyni nejprve viděli a poradili se o všem s našimi odborníky? Neváhejte a navštivte nás v olomouckém showroomu, kde se o přednostech designových kuchyní linie MATRIX ART můžete přesvědčit na vlastní oči.

V rodinné firmě Karel Kováč Centrum věříme, že je profesionální a lidský přístup cestou k úspěchu. Cenné zkušenosti pramenící z dlouholeté tradice nám umožňují plnit vaše sny a očekávání na výbornou. Mluví za nás nejen čísla, ale především spokojení zákazníci, kterým se můžete stát i vy.

Další novinky ze světa moderních kuchyní můžete sledovat také na našem Facebooku a Instagramu.


Těšíme se na vaši návštěvu u nás v olomouckém kuchyňském studiu Karel Kováč Centrum.

Puristické, kvalitní designové kuchyně MATRIX ART od zavedené německé značky Nolte
Designové kuchyně MATRIX ART
Puristické, kvalitní designové kuchyně MATRIX ART od zavedené německé značky Nolte
  • Designová kuchyně MATRIX ART od německé značky Nolte
  • Designová kuchyně MATRIX ART  německé značky Nolte
  • Designová kuchyně MATRIX ART od zavedené německé značky Nolte
  • Designová kuchyně MATRIX ART zavedené německé značky Nolte
  • Designová kuchyně MATRIX ART od německé značky Nolte
  • Designová kuchyně MATRIX ART  německé značky Nolte