Chytrá technická místnost vám ušetří prostor a ulehčí život

Chytrá technická místnost vám ušetří prostor a ulehčí život

Urbanistický životní styl se týká především lidí žijících ve větších městech, kde se řada z nás potýká s efektivním využitím prostoru. Absence sklepů, velkých komor a dalších úložných prostor znesnadňuje život početným rodinám i lidem s různými koníčky. Ale i těm, kteří zkrátka nemají kam uložit domácí spotřebiče i čistící prostředky. V Karel Kováč Centrum vám nabízíme moderní řešení. Chytrá technická místnost vám pomůže s využitím každého centimetru v bytě i domě a stane se úložným prostorem, který tolik potřebujete.

Moderní technická místnost jako nadčasové řešení

Plánujete rozvržení bytu, domu nebo rekonstruujete stávající prostory? Pak byste určitě neměli opomenout inteligentní úložiště pro nespočet věcí, které patří ke každodennímu životu. A nejen k tomu rodinnému. Tepelné čerpadlo, kotel, pračka, myčka, sušička a můžeme pokračovat. Bojler, rozvody tepla a vzduchu. To vše vyžaduje speciální místnost. K tomu přidejte mop, vysavač, žehlící prkno, nářadí, horské kolo, lyže a sezonní vybavení. A co teprve když si potrpíte na zavařeniny, marmelády, ovoce i zeleninu. Řešením může být sklep, kóje nebo chodba s vestavěnými skříněmi. Co ale dělat, pokud takové prostory k dispozici nemáte? Pomůže vám chytrá technická místnost.

„Životní a užitný prostor jsou stále v rozporu. V omezeném bytovém prostoru je potřeba dokonale využít nabízené místo pro uložení potravin, zázemí domácnosti nebo jako prádelnu."

Karel Kováč – majitel firmy Karel Kováč Centrum

Koncept speciálních místností za účelem skladování věcí využívali už naši prarodiče. V podobě komor a výklenků. V roce 2020 je ale potřeba počítat každý centimetr. A především mít vše ihned po ruce. Proto současné návrhy bytových interiérů nemyslí jen na designové provedení, ale i na praktické využití v podobě polic, zásuvů, regálů, skříní, věšáků, háčky a šuplíků. Do obliby se proto dostává osvědčený retro styl v moderním, dynamickém pojetí, který si zamiluje i vy.

Chytrá technická místnost jako součást kuchyně

Plánujete pořídit novou kuchyni? Přemýšlejte o krok dopředu a pořiďte si kuchyňský prostor včetně technické místnosti od olomoucké firmy Karel Kováč Centrum. Inteligentní úložiště lze perfektně naplánovat společně kolekcemi našich kuchyní Schüller, next125, S-Line nebo Nolte.

Chcete načerpat inspiraci? Mrkněte se na celý katalog "Look_book" německé značky kuchyní Schuller, které máme v aktuální nabídce.

Vaše nová technická místnost od Karel Kováč Centrum

Máte vybráno? Popište nám svou představu pomocí poptávkového formuláře, nebo zavolejte přímo majiteli firmy, panu Karlu Kováčovi na tel. +420 736 628 021. Nejste si jisti rozměry, nebo máte otázky ohledně ceny? Neváhejte a kontaktujte nás. Poradíme vám s výběrem a domluvíme se na přijatelné ceně i typu provedení.

Vyslechneme vaši představu – Pomůžeme s výběrem technické místnosti, která odpovídá vašemu životnímu stylu. Bez kompromisů.

Dopava je samozřejmostí - Technickou místnost i kuchynia další nábytek dovezeme až k vám.

Změříme váš prostor a navrhneme to nejlepší řešení – Využijte každý centimetr úložných prostor a získáte tak místo pro rodinný život.

Vaši technickou mítnost si prohlédnete v 3D vizualizaci – Vžijte se do toho, jak vám bude budoucí kuchyň vyhovovat, a nebojte se měnit detaily.

Postaráme se o kompletní montáž včetně instalací – Pracujeme se dřevem, vodou i elektřinou. Postaráme se o montáž a individuální dopracovaní do poslední poličky.

Plníme termíny – Zakládáme si na plnění stanovených dat. Takže se na novou místnost nebudete těšit ani o den déle.

Servisní kontrola – Občas zkrátka vše nefunguje, jak má. Naši technici vám rádi přijedou dotáhnout dvířka, spravit pojezd na šuplíku nebo vyměnit háčky.

Opravíme případné nedostatky – Počítáme s tím, že se vám může technická místnost používáním opotřebovat, poškodit nebo ztratit lesk. Starosti nechte na nás a užívejte si důležitější věci.

Těšíme se na návštěvu v olomouckém showroomu
Karel Kováč Centrum

Chytrá technická místnost vám zajistí dostatek prostoru pro skladování věcí. Vždy po ruce
Technická místnost od Karel Kováč Centrum
Chytrá technická místnost vám zajistí dostatek prostoru pro skladování věcí. Vždy po ruce
  • Chytrá technická místnost_touch_334_1 Chytrá technická místnost od německé značky Schüller.
  • Chytrá technická místnost_touch_334_2 Chytrá technická místnost od německé značky Schüller.
  • Chytrá technická místnost_touch_1 Chytrá technická místnost od německé značky Schüller.
  • Chytrá technická místnost _touch_2 Chytrá technická místnost od německé značky Schüller.
  • Chytrá technická místnost_laer_1 Chytrá technická místnost od německé značky Schüller.
  • Chytrá technická místnost_laser_2 Chytrá technická místnost od německé značky Schüller.