Akční nabídka moderní kuchyně S-Line 101

Akční nabídka moderní kuchyně S-Line 101

Toužíte po nové kuchyni s nádechem luxusu, která je zároveň ekonomicky příznivá? V Karel Kováč Centrum vám nyní ve spolupráci s ověřeným německým výrobcem nabízíme zbrusu novou kuchyni ekonomické řady S-Line v akční nabídce.

Moderní a ekonomicky výhodné. To jsou kuchyně S-Line 101

V únoru vám přinášíme výhodnou nabídku kuchyně z ekonomické řady S-Line. Moderní kuchyně S-Line 101 nabízí prvotřídní kvalitu, neformální design a především vás nadchne příjemnou cenou 139.900 Kč včetně všech spotřebičů.

Dokonalé provedení kuchyně S-Line 101

Vdechněte svému kuchyňskému prostoru duši stylovým betonovým designem. Na jedné straně působí čelo nové kuchyně S-Line 101 masivně a robustně. Na druhé straně navozuje kuchyně díky jemným detailům pocit křehkosti.


Zdařilá imitace dubu (synchropor) a tmavého betonu dává kuchyni S-Line 101 nádech luxusu a nadčasový design. Prim hraje filigránský smartcube otevřený regálový systém v černém kovu (aluminium) a elegantní, tenká a prostorná pracovní deska. Potěší vás také prakticky integrované spodní led osvětlení Emotion s možností změny barevného tónu světel. Třešničkou na dortu je pak důmyslné kování s plynulým a tichým dotahem.

Kuchyně S-Line 101 je pro vás to pravé pokud

• Požadujete kvalitu, funkčnost a moderní provedení
• Hledáte kuchyni v příznivé cenové relaci
• Potřebujete kuchyni, která vydrží každodenní zacházení celé rodiny
• Toužíte po kuchyni, která se vám ergonomicky a designově přizpůsobí
• Chcete kuchyni, která je plně vybavena moderními spotřebiči v ceně

Přemýšlíte nad koupí nové kuchyně S-Line 101?

Pokud právě přemýšlíte o koupi nové kuchyně S-Line 101, zašlete nám krátký poptávkový formulář nebo nás rovnou kontaktujte telefonicky. Rádi vás informujeme o všech vašich možnostech nebo o konkrétních rozměrech a parametrech kuchyně. Pokud váháte s výběrem, tak se na svou novou kuchyni můžete přijet předem podívat do našeho olomouckého showroomu.


Pokud se dohodneme, tak k vám zajedeme zaměřit prostory a projekt vám podrobně představíme díky 3D vizualizaci. Dále se postaráme se o kompletní montáž včetně dalších instalací spotřebičů. V případě zájmu pak můžeme v rámci nadstavbových služeb individuálně dopracovat veškeré proporční detaily na míru. A to nejlepší na konec. Po dobu 5 let vám garantujeme profesionální servisní kontrolu.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme.

Těšíme se na vás v Karel Kováč Centrum