odeslat poptávku

Služby

Vyberte si kuchyni svých snů a my dotáhneme vaše představy do dokonalosti. Postaráme se o kompletní realizaci vaší nové kuchyně, a to od prvních tahů na papíře až po dotažení posledního šroubku. Nechte se vést zkušenostmi, které sbíráme již po generace. Zasloužíte si 100% servis:

  • Vyslechneme vaši představu – Chtějte kuchyň, která odpovídá vašemu životnímu stylu. Bez kompromisů.
  • Změříme váš prostor a navrhneme to nejlepší řešení – Využijte každý centimetr kuchyně a ušetřete tak místo na skutečný život.
  • Vaši kuchyň si prohlédnete v 3D – Vžijte se do toho, jak vám bude budoucí kuchyň vyhovovat, a nebojte se měnit detaily.
  • Postaráme se o kompletní montáž včetně instalací – Umíme práci se dřevem, vodou i elektřinou. Zapomeňte na nespolehlivé řemeslníky, o všechno se postaráme sami.
  • Plníme termíny – Vaše spokojenost je pro nás prioritou č. 1. Proto si zakládáme na plnění dohodnutých termínů tak, abyste mohli v nové kuchyni co nejdříve začít vařit.
  • Servisní kontrola – Funguje vše tak, jak má? Nepotřebují dotáhnout dvířka nebo spravit pojezd na šuplíku?
  • Odvezeme vaši starou kuchyň – Po našem odchodu vám nezůstane za dveřmi hromada nepořádku. Vaši starou kuchyň odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.
  • Opravíme případné nedostatky – Počítáme s tím, že vám linku může poškrábat kočka nebo pokreslit dítě. Starosti nechte na nás a užívejte si důležitější věci.

Díky úzké spolupráci s dodavateli pro vás sestavíme kompletní kuchyň podle vašich představ v té nejvyšší kvalitě.

Ceny architektonických návrhů

  • vypracování základního návrhu (zákl. 3D pohledy, nárysy,půdorysy) konzultace, rozpočet od 2000,- kč
  • vypracování základního návrhu, 3D vizualizace, úpravy, návrh interieru a jeho sladění s kuchyní, výběr odstínů malby, obkladů, podlah atd., tech. dokumentace instalací (elektro, voda, plyn), příprava výrobní dokumentace, rozpočet od 5000,- kč

Navštivte náš showroom

Navštivte náš nový showroom kuchyní a nábytku v Olomouci a prohlédněte si, jak by mohl vypadat váš interiér snů!

Pošlete nám svůj dotaz

Máte dotaz či přání? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme naplánovat a zrealizovat každý detail vaší rekonstrukce nebo realizace nového interiéru.

Kuchyně Karel KováčKuchyně Karel Kováč Kuchyně Karel KováčKuchyně Karel Kováč Kuchyně Karel KováčKuchyně Karel Kováč Kuchyně Karel KováčKuchyně Karel Kováč Kuchyně Karel KováčKuchyně Karel Kováč Kuchyně Karel KováčKuchyně Karel Kováč Kuchyně Karel KováčKuchyně Karel Kováč Kuchyně Karel KováčKuchyně Karel Kováč Kuchyně Karel KováčKuchyně Karel Kováč